BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Madasha Wadatashiga iyo Toosinta Oo Sheegay Shirka Wadahadalka Somalia iyo Somaliland Mid Midnimada Somalia Lagu Rabo ilaa Somaliland Ka Noqonayso Gooni Isku Taaga +VIDEO

madasha_iyo_maxamed_xaashi
13-01-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO: Madasha Wadatashiga iyo Toosinta Oo Sheegay Shirka Wadahadalka Somalia iyo Somaliland Mid Midnimada Somalia Lagu Rabo ilaa Somaliland Ka Noqonayso Gooni Isku Taga

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 24 August 2013 18:39
Monday, 10 February 2014 09:03
Friday, 06 September 2013 15:17
Monday, 21 April 2014 05:56
Thursday, 13 March 2014 15:08
Thursday, 02 January 2014 12:24
Wednesday, 23 April 2014 06:03
Monday, 23 June 2014 08:00
Saturday, 14 September 2013 11:36
Sunday, 20 July 2014 12:00