BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Madasha Wadatashiga iyo Toosinta Oo Sheegay Shirka Wadahadalka Somalia iyo Somaliland Mid Midnimada Somalia Lagu Rabo ilaa Somaliland Ka Noqonayso Gooni Isku Taaga +VIDEO

madasha_iyo_maxamed_xaashi
13-01-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO: Madasha Wadatashiga iyo Toosinta Oo Sheegay Shirka Wadahadalka Somalia iyo Somaliland Mid Midnimada Somalia Lagu Rabo ilaa Somaliland Ka Noqonayso Gooni Isku Taga

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 25 August 2014 05:18
Monday, 23 June 2014 16:52
Tuesday, 22 October 2013 20:22
Sunday, 12 January 2014 17:35
Sunday, 20 July 2014 19:14
Sunday, 27 July 2014 16:45
Monday, 05 August 2013 20:18
Friday, 30 August 2013 05:55
Saturday, 21 December 2013 20:20
Sunday, 13 April 2014 11:07