BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Madasha Wadatashiga iyo Toosinta Oo Sheegay Shirka Wadahadalka Somalia iyo Somaliland Mid Midnimada Somalia Lagu Rabo ilaa Somaliland Ka Noqonayso Gooni Isku Taaga +VIDEO

madasha_iyo_maxamed_xaashi
13-01-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO: Madasha Wadatashiga iyo Toosinta Oo Sheegay Shirka Wadahadalka Somalia iyo Somaliland Mid Midnimada Somalia Lagu Rabo ilaa Somaliland Ka Noqonayso Gooni Isku Taga

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 26 December 2013 05:11
Friday, 04 October 2013 02:27
Saturday, 07 September 2013 00:00
Tuesday, 06 May 2014 17:51
Monday, 10 February 2014 09:27
Thursday, 28 August 2014 06:36
Thursday, 02 October 2014 19:03
Monday, 26 August 2013 00:30
Thursday, 14 August 2014 19:37
Thursday, 13 March 2014 19:13