BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DIGNIIN DAAWO Qalab Casri Ah Oo Lagu Xadi Karo Credit Card kaga Jeebka Kugu Jira Iyo Maraykanka Oo Laga Qeyliyay : +VIDEO

qalab_cusub_oo_lagu_xadi_karo_cardkaga14-01-2014 Newyork (Bnn) DIGNIIN DAAWO Qalab Casri Ah Oo Lagu Xadi Karo Credit Card kaga Jeebka Kugu Jira Iyo Maraykanka Oo Laga Qeyliyay : DAAWO SIDA FUDUD EE LAGU DHACI KARO ISKANA JIR

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 20 July 2014 12:26
Sunday, 13 July 2014 12:11
Monday, 02 December 2013 07:07
Friday, 07 February 2014 20:30
Thursday, 05 December 2013 11:13
Sunday, 29 September 2013 18:10
Saturday, 15 February 2014 21:12
Thursday, 14 November 2013 20:58
Saturday, 04 January 2014 00:13
Tuesday, 29 October 2013 17:26