BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DIGNIIN DAAWO Qalab Casri Ah Oo Lagu Xadi Karo Credit Card kaga Jeebka Kugu Jira Iyo Maraykanka Oo Laga Qeyliyay : +VIDEO

qalab_cusub_oo_lagu_xadi_karo_cardkaga14-01-2014 Newyork (Bnn) DIGNIIN DAAWO Qalab Casri Ah Oo Lagu Xadi Karo Credit Card kaga Jeebka Kugu Jira Iyo Maraykanka Oo Laga Qeyliyay : DAAWO SIDA FUDUD EE LAGU DHACI KARO ISKANA JIR

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 15 July 2014 00:03
Saturday, 28 September 2013 08:29
Saturday, 15 February 2014 03:23
Monday, 21 July 2014 16:23
Thursday, 19 September 2013 18:23
Monday, 11 August 2014 18:08
Saturday, 02 August 2014 14:07
Saturday, 31 August 2013 18:36
Friday, 24 January 2014 09:37
Saturday, 21 September 2013 20:17