BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MASAR:Dalka Masar Oo Maanta Loo Codaynayo Dastuurka Cusub Iyo Salafiinta Oo Ku Baaqay In La Aqbalo

Masarcodayn14-01-2013 (BNN) Xisbiyada Islaamiga ah ee Masar ayaa diiday dastuurka cusub oo cilmaaniyiintu ka soo darsadeen waxyaalo badan oo diinta Islaamka karaahaysanayso,balse xisbiga ay sacuudigu gacanta ku hayan ee Wahaabiyiinta salafiyiinta ah ayaa ku baaqay in haa lagu qaabilo .Dastuurka dalka ee cusub ayaa xaaraantimaynaya xisbiyada diinta,kala saaraya diinta iyo dawlada.Daawo

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 18 May 2014 14:10
Wednesday, 13 August 2014 14:06
Saturday, 17 May 2014 22:51
Thursday, 12 September 2013 17:09
Friday, 03 January 2014 16:56
Monday, 23 June 2014 02:06
Saturday, 21 September 2013 22:49
Saturday, 14 September 2013 15:06
Tuesday, 21 October 2014 09:27
Tuesday, 09 September 2014 15:07