BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MASAR:Dalka Masar Oo Maanta Loo Codaynayo Dastuurka Cusub Iyo Salafiinta Oo Ku Baaqay In La Aqbalo

Masarcodayn14-01-2013 (BNN) Xisbiyada Islaamiga ah ee Masar ayaa diiday dastuurka cusub oo cilmaaniyiintu ka soo darsadeen waxyaalo badan oo diinta Islaamka karaahaysanayso,balse xisbiga ay sacuudigu gacanta ku hayan ee Wahaabiyiinta salafiyiinta ah ayaa ku baaqay in haa lagu qaabilo .Dastuurka dalka ee cusub ayaa xaaraantimaynaya xisbiyada diinta,kala saaraya diinta iyo dawlada.Daawo

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 25 December 2013 22:08
Tuesday, 18 February 2014 11:30
Tuesday, 06 May 2014 05:54
Monday, 26 May 2014 13:43
Monday, 07 October 2013 14:04
Monday, 06 January 2014 11:53
Monday, 18 November 2013 05:56
Sunday, 02 February 2014 12:15
Friday, 18 October 2013 02:18
Saturday, 26 April 2014 16:54