BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

YAABKA ADUUNKA:Waan Dilay Ninkaasi Kadibna Waan Jarjaray Jidhkiisa Oo Waan Cunay DAAWO MUSLIMKA OO SI BA,AN LOO UGAADHSANAYO WADAN BADHTMAHA AFRIKA (VDEO)

 CAR14-01-2013 (BNN) Dagaalka Sokeeye ee wadanka Badhtmaha Afrika ayaa gaadhay meel halis ah kadib markii jabhada Saleka ee Muslimiinta laga tirada badan yahay qabsatay talada dalkaasi.daawo nin ku faanay in uu ka aargoostay muslimiin dishay xaaskiisa iyo dumaashadii.


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 23 February 2014 11:53
Monday, 30 June 2014 00:30
Sunday, 03 August 2014 14:02
Thursday, 08 August 2013 20:54
Sunday, 16 February 2014 21:25
Saturday, 15 March 2014 08:20
Monday, 20 January 2014 23:56
Wednesday, 26 March 2014 12:37
Friday, 06 December 2013 22:37
Saturday, 17 May 2014 09:25