BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

YAABKA ADUUNKA:Waan Dilay Ninkaasi Kadibna Waan Jarjaray Jidhkiisa Oo Waan Cunay DAAWO MUSLIMKA OO SI BA,AN LOO UGAADHSANAYO WADAN BADHTMAHA AFRIKA (VDEO)

 CAR14-01-2013 (BNN) Dagaalka Sokeeye ee wadanka Badhtmaha Afrika ayaa gaadhay meel halis ah kadib markii jabhada Saleka ee Muslimiinta laga tirada badan yahay qabsatay talada dalkaasi.daawo nin ku faanay in uu ka aargoostay muslimiin dishay xaaskiisa iyo dumaashadii.


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 17 April 2014 20:23
Thursday, 30 January 2014 23:18
Thursday, 26 June 2014 02:11
Monday, 07 July 2014 10:16
Sunday, 17 November 2013 01:39
Friday, 11 July 2014 13:02
Monday, 17 March 2014 21:34
Monday, 28 April 2014 02:20
Tuesday, 17 June 2014 03:41
Sunday, 13 July 2014 15:39