BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

YAABKA ADUUNKA:Waan Dilay Ninkaasi Kadibna Waan Jarjaray Jidhkiisa Oo Waan Cunay DAAWO MUSLIMKA OO SI BA,AN LOO UGAADHSANAYO WADAN BADHTMAHA AFRIKA (VDEO)

 CAR14-01-2013 (BNN) Dagaalka Sokeeye ee wadanka Badhtmaha Afrika ayaa gaadhay meel halis ah kadib markii jabhada Saleka ee Muslimiinta laga tirada badan yahay qabsatay talada dalkaasi.daawo nin ku faanay in uu ka aargoostay muslimiin dishay xaaskiisa iyo dumaashadii.


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 07 March 2014 23:39
Monday, 09 December 2013 05:34
Thursday, 15 August 2013 06:06
Saturday, 17 May 2014 23:27
Tuesday, 06 August 2013 20:59
Monday, 11 November 2013 21:50
Tuesday, 05 November 2013 11:33
Saturday, 31 August 2013 18:36
Friday, 06 December 2013 05:41
Monday, 21 October 2013 21:25