BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

YAABKA ADUUNKA:Waan Dilay Ninkaasi Kadibna Waan Jarjaray Jidhkiisa Oo Waan Cunay DAAWO MUSLIMKA OO SI BA,AN LOO UGAADHSANAYO WADAN BADHTMAHA AFRIKA (VDEO)

 CAR14-01-2013 (BNN) Dagaalka Sokeeye ee wadanka Badhtmaha Afrika ayaa gaadhay meel halis ah kadib markii jabhada Saleka ee Muslimiinta laga tirada badan yahay qabsatay talada dalkaasi.daawo nin ku faanay in uu ka aargoostay muslimiin dishay xaaskiisa iyo dumaashadii.


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 20 September 2013 17:17
Friday, 31 January 2014 09:49
Friday, 17 January 2014 19:17
Sunday, 30 March 2014 22:09
Sunday, 17 November 2013 07:06
Thursday, 07 November 2013 17:55
Saturday, 12 October 2013 04:27
Monday, 19 August 2013 09:40
Monday, 03 March 2014 21:14
Monday, 17 February 2014 09:42