BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMA:Machadka Saylac Ee Culuumta Diinta Oo Gargaar Lacag Ka Helay Jaaliyada Austaralia (VIDEO)

xasan_khayre14-01-2013 (BNN) Borama . Machadka saylac Oo ah Machad Laga Barto Culumta Diinta ayaa Waxa Maanta La Soo Gaadhsiiyey Deeq Lacaga Oo Ka Mid Timid Dalka Australia oo Uu Wakiil Ka Ahaa A/Shakuur Sh.mahdi Isla Markaana uu Ku soo Hagaajiyey Haaji Maxame Haaji Abubakar Oo Si Toosa Ugu Wareejiyey Maamulaha Machadka Saylac Ee Borama Sh.xasan Khayre Dirir.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 06 May 2014 13:53
Wednesday, 08 January 2014 13:21
Wednesday, 20 November 2013 12:07
Sunday, 12 January 2014 17:08
Thursday, 20 March 2014 18:31
Sunday, 22 June 2014 00:03
Thursday, 24 October 2013 22:35
Saturday, 09 November 2013 02:15
Sunday, 11 August 2013 18:23
Friday, 27 September 2013 16:19