BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMA:Machadka Saylac Ee Culuumta Diinta Oo Gargaar Lacag Ka Helay Jaaliyada Austaralia (VIDEO)

xasan_khayre14-01-2013 (BNN) Borama . Machadka saylac Oo ah Machad Laga Barto Culumta Diinta ayaa Waxa Maanta La Soo Gaadhsiiyey Deeq Lacaga Oo Ka Mid Timid Dalka Australia oo Uu Wakiil Ka Ahaa A/Shakuur Sh.mahdi Isla Markaana uu Ku soo Hagaajiyey Haaji Maxame Haaji Abubakar Oo Si Toosa Ugu Wareejiyey Maamulaha Machadka Saylac Ee Borama Sh.xasan Khayre Dirir.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 03 April 2014 14:20
Wednesday, 22 January 2014 11:40
Thursday, 02 January 2014 22:39
Friday, 02 August 2013 05:41
Thursday, 09 October 2014 19:10
Thursday, 26 June 2014 16:00
Friday, 03 January 2014 15:41
Tuesday, 16 September 2014 12:28
Saturday, 23 August 2014 00:59
Saturday, 11 October 2014 21:12