BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

OGEYSIINAYA DHAMAAN BULSHA WEYNTA DIREEED EE KUNOOL DALKA NORWAY

ogaysiisWAXAA LA OGEYSIINAYA DHAMAAN BULSHA WEYNTA DIREEED EE KUNOOL DALKA NORWAY MAGALOOYINKIISA KALA DUWAN,
WAA KULA LOOGA TASHANAYO AAYAHA  UMADAA UU XADKA GUMEYSTAHA KALA FOGEEYEY ,WAXAAN MARLABAAD IDIKA CODSANAYNAA INAAD KASOO QEYB GASHAAN KULANKAA ISBARASHDA AH IYO WACYI GALINTA AH,
 
WAXAAD KALA SOO XIRIRAYSAAN WIXI INTAA DHEER 
 
MUUSE CABDI: 40042281
CALI JIIM : 45536595
HUSSEIN KAAMIL : 95898659
 19,01,2014 kl:16:00 21:00
ADRESSKA WAA 
Adresse: Rosenkrantzgt 8,
 0159 Oslo

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 10 August 2013 21:34
Saturday, 30 November 2013 13:01
Wednesday, 28 May 2014 13:48
Sunday, 09 February 2014 09:27
Monday, 19 May 2014 18:23
Tuesday, 01 July 2014 07:00
Wednesday, 11 December 2013 23:00
Wednesday, 12 March 2014 08:28
Wednesday, 06 November 2013 16:57
Saturday, 05 July 2014 11:09