BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Nin U Dhashay Dalka Sacuudiga Oo Loo Masaafuriyay Somaliya Iyo Warbaahinta Caalamka Oo Ay Soo Jiidatay Dhacadadani DHAGAYSO WARBIXIN

sacuudisomali1401-2013 (BNN)  Nin haysta dhalashadhada Sacuudiga oo la raaciyay dad Soomaali ah oo loo masaafuriyay Somaliya.Ninkani oo aabihii yahay Sacuudi.Cumar Cismaan oo suxufi ah,ayaa aabihii iyo caailadiisuba tahay Sacuudi DhagaysoVoa waxa dhacay

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

VOA

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 25 June 2014 10:08
Sunday, 11 August 2013 03:59
Monday, 27 January 2014 15:29
Thursday, 29 August 2013 20:06
Saturday, 28 September 2013 08:29
Wednesday, 08 January 2014 02:09
Monday, 28 October 2013 01:50
Monday, 30 December 2013 12:58
Sunday, 24 November 2013 13:04
Saturday, 19 April 2014 15:50