BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Wasiirada Siilaanyo Oo Sheegay In Waftigii Emaratka Ee La Bahdilay Ee Askarta Loo Adeegsaday Ay La Kulmeen Oo Wax Isla Meel Dhigeen

WASIIRKA_BIYAHA_SL3
14-01-2014 Hargeysa (Bnn) Xukuumada Oo Sheegtay Inay Wadahadleen Waftiga Imaaraatiga Ah Ee U Yimiday Mashruuca Biyaha Hargeysa Ee Argagaxa Ciidanku Ku Rideen "Waxay Ogolaadeen Iney Na Dhexmarto Wadashaqeyn Aan Hore U Jirin +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 23 October 2014 13:23
Friday, 24 January 2014 23:35
Sunday, 08 September 2013 22:22
Sunday, 31 August 2014 09:45
Monday, 30 June 2014 16:34
Monday, 11 November 2013 20:40
Thursday, 29 August 2013 19:02
Sunday, 27 April 2014 19:31
Tuesday, 08 July 2014 18:11
Sunday, 24 August 2014 19:10