BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Wasiirada Siilaanyo Oo Sheegay In Waftigii Emaratka Ee La Bahdilay Ee Askarta Loo Adeegsaday Ay La Kulmeen Oo Wax Isla Meel Dhigeen

WASIIRKA_BIYAHA_SL3
14-01-2014 Hargeysa (Bnn) Xukuumada Oo Sheegtay Inay Wadahadleen Waftiga Imaaraatiga Ah Ee U Yimiday Mashruuca Biyaha Hargeysa Ee Argagaxa Ciidanku Ku Rideen "Waxay Ogolaadeen Iney Na Dhexmarto Wadashaqeyn Aan Hore U Jirin +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 01 January 2014 02:55
Tuesday, 17 December 2013 02:15
Saturday, 19 April 2014 15:56
Tuesday, 14 October 2014 13:00
Saturday, 19 October 2013 12:55
Friday, 16 August 2013 17:04
Tuesday, 15 October 2013 00:12
Saturday, 07 December 2013 15:35
Wednesday, 17 September 2014 21:16
Tuesday, 07 January 2014 20:32