BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Wasiirada Siilaanyo Oo Sheegay In Waftigii Emaratka Ee La Bahdilay Ee Askarta Loo Adeegsaday Ay La Kulmeen Oo Wax Isla Meel Dhigeen

WASIIRKA_BIYAHA_SL3
14-01-2014 Hargeysa (Bnn) Xukuumada Oo Sheegtay Inay Wadahadleen Waftiga Imaaraatiga Ah Ee U Yimiday Mashruuca Biyaha Hargeysa Ee Argagaxa Ciidanku Ku Rideen "Waxay Ogolaadeen Iney Na Dhexmarto Wadashaqeyn Aan Hore U Jirin +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 04 October 2013 02:27
Friday, 17 January 2014 02:01
Monday, 23 December 2013 20:55
Tuesday, 12 November 2013 13:51
Friday, 25 April 2014 10:23
Wednesday, 23 July 2014 10:02
Monday, 25 November 2013 22:32
Friday, 10 January 2014 03:10
Wednesday, 23 April 2014 05:09
Thursday, 06 February 2014 21:02