BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Wasiirada Siilaanyo Oo Sheegay In Waftigii Emaratka Ee La Bahdilay Ee Askarta Loo Adeegsaday Ay La Kulmeen Oo Wax Isla Meel Dhigeen

WASIIRKA_BIYAHA_SL3
14-01-2014 Hargeysa (Bnn) Xukuumada Oo Sheegtay Inay Wadahadleen Waftiga Imaaraatiga Ah Ee U Yimiday Mashruuca Biyaha Hargeysa Ee Argagaxa Ciidanku Ku Rideen "Waxay Ogolaadeen Iney Na Dhexmarto Wadashaqeyn Aan Hore U Jirin +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 12 August 2014 21:03
Monday, 16 September 2013 07:48
Thursday, 15 May 2014 18:50
Wednesday, 25 December 2013 13:32
Wednesday, 04 September 2013 15:09
Thursday, 05 September 2013 22:17
Monday, 11 August 2014 13:04
Monday, 07 July 2014 20:25
Saturday, 28 December 2013 15:03
Friday, 27 September 2013 17:09