BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Fanaanada Caanka Ah Ee Hibo Maxamed Gudoon Oo Hees Ku Cabirtay Waxa Ay Kusoo Aragtay Caasimada Somaliya Ee Muqdisho

hibo_maxamed

14-01-2014 (BNN) Fanaanada Caanka Ah Ee Hibo Maxamed Gudoon Oo Hees Ku Cabirtay Waxa Ay Kusoo Aragtay Caasimada Somaliya Ee Muqdisho

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 26 July 2014 21:02
Wednesday, 22 January 2014 23:01
Sunday, 25 May 2014 20:34
Friday, 09 August 2013 18:23
Wednesday, 06 November 2013 16:07
Monday, 23 September 2013 23:56
Thursday, 02 January 2014 22:39
Monday, 04 August 2014 12:34
Tuesday, 27 May 2014 04:11
Monday, 21 July 2014 16:47