BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Fanaanada Caanka Ah Ee Hibo Maxamed Gudoon Oo Hees Ku Cabirtay Waxa Ay Kusoo Aragtay Caasimada Somaliya Ee Muqdisho

hibo_maxamed

14-01-2014 (BNN) Fanaanada Caanka Ah Ee Hibo Maxamed Gudoon Oo Hees Ku Cabirtay Waxa Ay Kusoo Aragtay Caasimada Somaliya Ee Muqdisho

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 12 March 2014 00:07
Saturday, 24 August 2013 20:57
Sunday, 27 July 2014 19:04
Wednesday, 17 September 2014 11:51
Thursday, 31 July 2014 12:21
Thursday, 15 May 2014 02:18
Wednesday, 21 May 2014 03:00
Monday, 25 November 2013 10:59
Friday, 27 June 2014 11:55
Monday, 18 August 2014 09:06