BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Fanaanada Caanka Ah Ee Hibo Maxamed Gudoon Oo Hees Ku Cabirtay Waxa Ay Kusoo Aragtay Caasimada Somaliya Ee Muqdisho

hibo_maxamed

14-01-2014 (BNN) Fanaanada Caanka Ah Ee Hibo Maxamed Gudoon Oo Hees Ku Cabirtay Waxa Ay Kusoo Aragtay Caasimada Somaliya Ee Muqdisho

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 30 January 2014 09:41
Tuesday, 03 September 2013 18:45
Tuesday, 21 January 2014 20:37
Wednesday, 28 August 2013 02:59
Wednesday, 21 August 2013 17:30
Saturday, 15 March 2014 09:46
Wednesday, 18 September 2013 20:00
Thursday, 19 December 2013 00:31
Sunday, 13 October 2013 13:26
Saturday, 01 March 2014 13:14