Haweenay Iyo Ninkeega Oo Watay Gaadhi Yar Dalka Koonfur Afrika Oo La Kulmay Maroodi Xanaaqsan DAAWO WAXA QABSADAY IYAGOO GAADHIGOOGA SAARAN +VIDEO

re
14-01-2014 (BNN) Haweenay macalimad ah oo u dhalatay dalka ingiriiska iyo saaxiibkeed oo gaadhi wada saaran ayaa la kulmay Maroodi cadhaysan duleedka dalka Koonfur Afrika

 

Si Wararku sheegayaan haweenayna ayaa la badbaadiyay iyadoo diyaarada helecopterta gurmadka deg deg ahi ka qaaday goobtay gaadhsiisayna cisbitaalka oo lagula tacaalayo

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews/Facebook

mr1mr2mr3mr4

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 17 April 2014 19:03
Saturday, 09 November 2013 18:52
Sunday, 22 September 2013 00:59
Wednesday, 10 September 2014 15:49
Thursday, 02 October 2014 16:19
Wednesday, 05 February 2014 11:54
Tuesday, 31 December 2013 16:17
Wednesday, 21 August 2013 03:47
Monday, 24 February 2014 18:05
Friday, 15 August 2014 01:27