BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO:Xildhibaanada Bralamanka Somaliya Oo Ka Waramay In Shalay Barlamanka Dhexdiisa Lacag Lagu Qaybiyay Si Ay U Joojiyaan Mooshin Ka Dhan Ahaa Wasiiradii Hore Mooshinkaasina...

Barlamanka_somaliya115-01-2013 (BNN) Xildhibaanada Bralamanka Somaliya Oo Ka Waramay In Shalay Barlamanka Dhexdiisa Lacag Lagu Qaybiyay Si Ay U Joojiyaan Mooshin Ka Dhan Ahaa Wasiiradii Hore Hamigoogiina Ka Haynin

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Boramanews Office

Isha ku hay Boramanews Marwalba

Nagala soo xidhiiidh Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 07 January 2014 20:32
Saturday, 27 September 2014 07:32
Tuesday, 30 September 2014 21:04
Sunday, 29 June 2014 15:21
Monday, 13 October 2014 19:56
Saturday, 14 December 2013 06:25
Friday, 16 August 2013 17:50
Thursday, 30 January 2014 10:35
Tuesday, 25 February 2014 08:04
Thursday, 10 October 2013 15:07