BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO:Xildhibaanada Bralamanka Somaliya Oo Ka Waramay In Shalay Barlamanka Dhexdiisa Lacag Lagu Qaybiyay Si Ay U Joojiyaan Mooshin Ka Dhan Ahaa Wasiiradii Hore Mooshinkaasina...

Barlamanka_somaliya115-01-2013 (BNN) Xildhibaanada Bralamanka Somaliya Oo Ka Waramay In Shalay Barlamanka Dhexdiisa Lacag Lagu Qaybiyay Si Ay U Joojiyaan Mooshin Ka Dhan Ahaa Wasiiradii Hore Hamigoogiina Ka Haynin

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Boramanews Office

Isha ku hay Boramanews Marwalba

Nagala soo xidhiiidh Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 02 April 2014 02:06
Monday, 17 March 2014 16:00
Tuesday, 18 March 2014 22:24
Saturday, 04 January 2014 13:59
Saturday, 01 February 2014 22:16
Wednesday, 25 December 2013 08:27
Wednesday, 11 September 2013 14:19
Saturday, 02 November 2013 13:26
Sunday, 17 November 2013 07:06
Monday, 16 September 2013 02:19