BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO:Xildhibaanada Bralamanka Somaliya Oo Ka Waramay In Shalay Barlamanka Dhexdiisa Lacag Lagu Qaybiyay Si Ay U Joojiyaan Mooshin Ka Dhan Ahaa Wasiiradii Hore Mooshinkaasina...

Barlamanka_somaliya115-01-2013 (BNN) Xildhibaanada Bralamanka Somaliya Oo Ka Waramay In Shalay Barlamanka Dhexdiisa Lacag Lagu Qaybiyay Si Ay U Joojiyaan Mooshin Ka Dhan Ahaa Wasiiradii Hore Hamigoogiina Ka Haynin

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Boramanews Office

Isha ku hay Boramanews Marwalba

Nagala soo xidhiiidh Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 17 December 2013 20:26
Sunday, 12 January 2014 23:05
Wednesday, 25 December 2013 01:18
Monday, 21 October 2013 15:18
Saturday, 01 February 2014 17:37
Thursday, 07 November 2013 03:45
Tuesday, 04 February 2014 18:26
Saturday, 02 November 2013 17:08
Thursday, 10 October 2013 16:10
Tuesday, 10 September 2013 02:29