BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO:Xildhibaanada Bralamanka Somaliya Oo Ka Waramay In Shalay Barlamanka Dhexdiisa Lacag Lagu Qaybiyay Si Ay U Joojiyaan Mooshin Ka Dhan Ahaa Wasiiradii Hore Mooshinkaasina...

Barlamanka_somaliya115-01-2013 (BNN) Xildhibaanada Bralamanka Somaliya Oo Ka Waramay In Shalay Barlamanka Dhexdiisa Lacag Lagu Qaybiyay Si Ay U Joojiyaan Mooshin Ka Dhan Ahaa Wasiiradii Hore Hamigoogiina Ka Haynin

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Boramanews Office

Isha ku hay Boramanews Marwalba

Nagala soo xidhiiidh Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 15 July 2014 10:04
Monday, 05 August 2013 22:21
Tuesday, 13 May 2014 16:28
Saturday, 28 December 2013 18:31
Sunday, 18 August 2013 15:10
Saturday, 03 May 2014 05:06
Sunday, 11 May 2014 23:38
Tuesday, 20 May 2014 02:23
Monday, 10 March 2014 23:13
Wednesday, 11 June 2014 14:52