DHAGAYSO WARKII UGU DAMBEEYAY TURKIGA:Wasiirka Arimaha Gudaha Somaliya Oo Ka Waramay Halka Uu Marayo Wadahadalada Somaliya Iyo Somaliland

guuleed

18-01-2014 (BNN) DHAGAYSO Wasiirka Arimaha Gudaha Somaliya Oo Ka Waramay Halka Uu Marayo Wadahadalada Somaliya Iyo Somaliland

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Xafiiska Wararka Boramanews

Cabdiraxman X.Xasan (SUUL)

Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 10 May 2014 14:19
Sunday, 16 February 2014 12:18
Thursday, 05 September 2013 12:23
Thursday, 10 October 2013 00:12
Saturday, 25 January 2014 17:18
Tuesday, 26 November 2013 10:09
Saturday, 23 November 2013 17:48
Monday, 06 October 2014 01:46
Tuesday, 22 April 2014 06:05
Wednesday, 03 September 2014 17:42