DHAGAYSO WARKII UGU DAMBEEYAY TURKIGA:Wasiirka Arimaha Gudaha Somaliya Oo Ka Waramay Halka Uu Marayo Wadahadalada Somaliya Iyo Somaliland

guuleed

18-01-2014 (BNN) DHAGAYSO Wasiirka Arimaha Gudaha Somaliya Oo Ka Waramay Halka Uu Marayo Wadahadalada Somaliya Iyo Somaliland

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Xafiiska Wararka Boramanews

Cabdiraxman X.Xasan (SUUL)

Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 06 January 2014 09:47
Monday, 04 November 2013 14:27
Thursday, 10 July 2014 13:58
Wednesday, 15 January 2014 18:47
Monday, 17 June 2013 19:49
Saturday, 30 August 2014 16:07
Tuesday, 12 August 2014 14:03
Monday, 02 December 2013 13:21
Tuesday, 22 October 2013 20:22
Thursday, 03 October 2013 22:57