DHAGAYSO WARKII UGU DAMBEEYAY TURKIGA:Wasiirka Arimaha Gudaha Somaliya Oo Ka Waramay Halka Uu Marayo Wadahadalada Somaliya Iyo Somaliland

guuleed

18-01-2014 (BNN) DHAGAYSO Wasiirka Arimaha Gudaha Somaliya Oo Ka Waramay Halka Uu Marayo Wadahadalada Somaliya Iyo Somaliland

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Xafiiska Wararka Boramanews

Cabdiraxman X.Xasan (SUUL)

Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 18 November 2013 17:48
Tuesday, 29 October 2013 14:04
Tuesday, 22 April 2014 16:00
Friday, 27 September 2013 05:27
Friday, 14 February 2014 00:45
Sunday, 24 August 2014 22:30
Wednesday, 30 July 2014 12:56
Tuesday, 02 September 2014 17:33
Thursday, 05 September 2013 03:56
Friday, 10 January 2014 14:28