DHAGAYSO WARKII UGU DAMBEEYAY TURKIGA:Wasiirka Arimaha Gudaha Somaliya Oo Ka Waramay Halka Uu Marayo Wadahadalada Somaliya Iyo Somaliland

guuleed

18-01-2014 (BNN) DHAGAYSO Wasiirka Arimaha Gudaha Somaliya Oo Ka Waramay Halka Uu Marayo Wadahadalada Somaliya Iyo Somaliland

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Xafiiska Wararka Boramanews

Cabdiraxman X.Xasan (SUUL)

Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 10 October 2014 20:13
Wednesday, 25 June 2014 17:25
Thursday, 24 April 2014 05:54
Thursday, 27 February 2014 16:28
Saturday, 26 July 2014 16:40
Thursday, 19 December 2013 18:32
Saturday, 05 July 2014 11:58
Tuesday, 15 July 2014 10:51
Thursday, 26 June 2014 04:02
Sunday, 10 November 2013 15:23