DHAGAYSO WARKII UGU DAMBEEYAY TURKIGA:Wasiirka Arimaha Gudaha Somaliya Oo Ka Waramay Halka Uu Marayo Wadahadalada Somaliya Iyo Somaliland

guuleed

18-01-2014 (BNN) DHAGAYSO Wasiirka Arimaha Gudaha Somaliya Oo Ka Waramay Halka Uu Marayo Wadahadalada Somaliya Iyo Somaliland

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Xafiiska Wararka Boramanews

Cabdiraxman X.Xasan (SUUL)

Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 27 March 2014 18:18
Monday, 16 September 2013 08:08
Wednesday, 02 July 2014 16:35
Friday, 29 August 2014 04:39
Monday, 12 August 2013 20:35
Sunday, 21 September 2014 15:58
Sunday, 05 January 2014 07:07
Wednesday, 05 February 2014 11:59
Friday, 15 November 2013 08:10
Tuesday, 25 February 2014 14:32