BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMA : Maamulka Dewlada Hoose Borama Oo Maanta Soo Bandhigay Wax Qabad Koogii Sanadka iyo Xaflad Ay Ku Soo .. +VIDEO

MAYORKA_ISAGA
18-01-2014 Borama (Bnn) BORAMA : Maamulka Dewlada Hoose Borama Oo Maanta Soo Bandhigay Wax Qabad Koogii Sanadka iyo Xaflad Ay Ku Soo

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 02 August 2014 23:30
Saturday, 07 December 2013 05:24
Monday, 09 June 2014 18:06
Saturday, 05 October 2013 08:48
Saturday, 19 October 2013 14:06
Sunday, 27 April 2014 21:09
Saturday, 18 January 2014 23:27
Thursday, 05 September 2013 03:18
Tuesday, 29 October 2013 22:46
Sunday, 17 November 2013 02:48