BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMA : Maamulka Dewlada Hoose Borama Oo Maanta Soo Bandhigay Wax Qabad Koogii Sanadka iyo Xaflad Ay Ku Soo .. +VIDEO

MAYORKA_ISAGA
18-01-2014 Borama (Bnn) BORAMA : Maamulka Dewlada Hoose Borama Oo Maanta Soo Bandhigay Wax Qabad Koogii Sanadka iyo Xaflad Ay Ku Soo

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 22 March 2014 23:13
Thursday, 20 February 2014 10:36
Monday, 17 June 2013 22:14
Sunday, 11 August 2013 18:01
Monday, 17 February 2014 16:53
Saturday, 08 February 2014 14:08
Monday, 10 February 2014 12:00
Monday, 02 September 2013 05:55
Tuesday, 05 November 2013 10:58
Friday, 30 August 2013 09:12