BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMA : Maamulka Dewlada Hoose Borama Oo Maanta Soo Bandhigay Wax Qabad Koogii Sanadka iyo Xaflad Ay Ku Soo .. +VIDEO

MAYORKA_ISAGA
18-01-2014 Borama (Bnn) BORAMA : Maamulka Dewlada Hoose Borama Oo Maanta Soo Bandhigay Wax Qabad Koogii Sanadka iyo Xaflad Ay Ku Soo

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 13 January 2014 19:38
Monday, 06 January 2014 14:34
Friday, 09 May 2014 17:39
Thursday, 12 September 2013 03:25
Sunday, 06 October 2013 19:17
Wednesday, 19 February 2014 18:56
Saturday, 25 January 2014 16:20
Saturday, 15 February 2014 21:25
Sunday, 01 June 2014 16:55
Monday, 28 April 2014 23:23