MUQDISHO:Istimaalka Internetka Somaliya Oo Si Wayn Kor Ugu Kacay Kadib Markii La Helay Cableka Internetka (VIDEO)

 internetsom

18-01-2014 (BNN) Istimaalka Internetka Somaliya Oo Si Wayn Kor Ugu Kacay Kadib Markii La Helay Cableka Internetka (VIDEO)


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 08 October 2013 15:45
Sunday, 10 November 2013 15:57
Wednesday, 18 September 2013 08:20
Wednesday, 13 November 2013 04:12
Thursday, 19 December 2013 06:08
Thursday, 21 November 2013 05:10
Sunday, 27 October 2013 19:35
Friday, 25 April 2014 13:28
Saturday, 03 August 2013 20:04
Monday, 03 February 2014 13:13