MUQDISHO:Istimaalka Internetka Somaliya Oo Si Wayn Kor Ugu Kacay Kadib Markii La Helay Cableka Internetka (VIDEO)

 internetsom

18-01-2014 (BNN) Istimaalka Internetka Somaliya Oo Si Wayn Kor Ugu Kacay Kadib Markii La Helay Cableka Internetka (VIDEO)


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 06 October 2014 01:46
Friday, 20 December 2013 07:16
Thursday, 24 October 2013 15:34
Friday, 06 December 2013 11:18
Monday, 02 September 2013 14:05
Saturday, 23 November 2013 06:40
Sunday, 23 March 2014 15:40
Saturday, 31 May 2014 12:26
Saturday, 28 June 2014 08:22
Wednesday, 06 November 2013 15:36