MUQDISHO:Istimaalka Internetka Somaliya Oo Si Wayn Kor Ugu Kacay Kadib Markii La Helay Cableka Internetka (VIDEO)

 internetsom

18-01-2014 (BNN) Istimaalka Internetka Somaliya Oo Si Wayn Kor Ugu Kacay Kadib Markii La Helay Cableka Internetka (VIDEO)


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 14 April 2014 21:14
Sunday, 01 September 2013 03:58
Saturday, 24 May 2014 03:34
Friday, 04 October 2013 01:41
Wednesday, 02 October 2013 00:16
Thursday, 03 October 2013 16:10
Monday, 24 March 2014 12:02
Friday, 27 June 2014 10:28
Monday, 10 March 2014 12:32
Tuesday, 05 August 2014 15:03