MUQDISHO:Istimaalka Internetka Somaliya Oo Si Wayn Kor Ugu Kacay Kadib Markii La Helay Cableka Internetka (VIDEO)

 internetsom

18-01-2014 (BNN) Istimaalka Internetka Somaliya Oo Si Wayn Kor Ugu Kacay Kadib Markii La Helay Cableka Internetka (VIDEO)


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 02 October 2013 00:42
Monday, 05 August 2013 19:39
Tuesday, 21 January 2014 19:06
Saturday, 12 July 2014 19:25
Tuesday, 17 June 2014 03:46
Thursday, 31 October 2013 15:18
Saturday, 07 September 2013 23:03
Wednesday, 08 January 2014 09:48
Wednesday, 09 October 2013 23:55
Wednesday, 18 September 2013 14:29