BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Ku Naso Film Cusub Oo Somali Ah iyo Fanaaniinta Reer Jabouti Oo Jilayaasha ah " Inani Hooyadeed Ka Hinaase yara " Film Dhaqanka Soomaalida ka... +VIDEO

FILIN_CUSUB
DAAWO : Ku Naso Film Cusub Oo Somali Ah iyo Fanaaniinta Reer Jabouti Oo Jilayaasha ah " Inani Hooyadeed Ka Hinaase yara " Film Dhaqanka Soomaalida ka...


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 21 June 2014 10:36
Saturday, 14 September 2013 11:46
Sunday, 13 July 2014 22:11
Wednesday, 25 June 2014 03:14
Monday, 16 December 2013 16:07
Saturday, 08 February 2014 05:20
Saturday, 08 March 2014 01:20
Wednesday, 09 April 2014 15:31
Wednesday, 28 August 2013 03:03
Tuesday, 13 May 2014 15:03