BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Madaxweynaha Somaliland Siilaanyo Oo Gaadhay Caasimada Paris Oo Ka Waramay Safarkiisa Uu Ku Marayo Dalkaasi (VIDEO)

silanyoue

19-01-2014 (BNN) Daawo Madaxweynaha Somaliland Siilaanyo Oo Gaadhay Caasimada Paris Oo Ka Waramay Safarkiisa Uu Ku Marayo Dalkaasi (VIDEO)


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 02 September 2014 12:07
Saturday, 01 March 2014 12:43
Thursday, 09 October 2014 19:10
Sunday, 19 October 2014 15:28
Sunday, 22 June 2014 03:53
Tuesday, 06 May 2014 05:54
Friday, 03 October 2014 10:41
Wednesday, 25 September 2013 22:54
Monday, 07 October 2013 18:09
Thursday, 12 September 2013 16:34