BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Madaxweynaha Somaliland Siilaanyo Oo Gaadhay Caasimada Paris Oo Ka Waramay Safarkiisa Uu Ku Marayo Dalkaasi (VIDEO)

silanyoue

19-01-2014 (BNN) Daawo Madaxweynaha Somaliland Siilaanyo Oo Gaadhay Caasimada Paris Oo Ka Waramay Safarkiisa Uu Ku Marayo Dalkaasi (VIDEO)


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 17 October 2013 19:51
Monday, 28 July 2014 14:14
Thursday, 17 April 2014 18:55
Friday, 02 August 2013 11:35
Saturday, 17 August 2013 19:53
Wednesday, 18 December 2013 05:05
Sunday, 02 February 2014 23:04
Friday, 18 April 2014 03:04
Thursday, 26 June 2014 16:00
Wednesday, 21 August 2013 20:57