BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MUQDISHO:Madaxweynayaashii Ismagacaabay Ee Jubaland Oo Sirjaraaid Laalay Heshiiskii Kismaayo Laga Gaadhay Kadib Markii Axmed Madoobe... DHAGAYSO

kismayo1  19-01-2014  (BNN)  Madaxweynayaashii iska ag magacaabay Axmed Madoobaha gacanta ku haya maamulka Kismaayo ee Jubba ayaa sheegay in u Axmed Madoobe jabiyay heshiiskii Kismaayo isla markaana waxa ay shaaciyeen in uu buray heshiiskaasi kadib markii Axmed Madoobe uu qorsheeyay in uu xaflad qabsado oo uu iscaleemo saaro.DHAGAYSO

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Xafiiska Wararka Boramanews/Facebook

Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 05 May 2014 15:00
Thursday, 03 October 2013 14:09
Sunday, 15 June 2014 09:23
Wednesday, 30 July 2014 19:18
Thursday, 06 March 2014 00:38
Saturday, 22 February 2014 20:24
Saturday, 12 October 2013 21:01
Thursday, 26 June 2014 22:18
Thursday, 05 December 2013 04:25
Monday, 24 February 2014 18:54