BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MUQDISHO:Madaxweynayaashii Ismagacaabay Ee Jubaland Oo Sirjaraaid Laalay Heshiiskii Kismaayo Laga Gaadhay Kadib Markii Axmed Madoobe... DHAGAYSO

kismayo1  19-01-2014  (BNN)  Madaxweynayaashii iska ag magacaabay Axmed Madoobaha gacanta ku haya maamulka Kismaayo ee Jubba ayaa sheegay in u Axmed Madoobe jabiyay heshiiskii Kismaayo isla markaana waxa ay shaaciyeen in uu buray heshiiskaasi kadib markii Axmed Madoobe uu qorsheeyay in uu xaflad qabsado oo uu iscaleemo saaro.DHAGAYSO

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Xafiiska Wararka Boramanews/Facebook

Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 06 February 2014 11:11
Saturday, 02 November 2013 05:39
Wednesday, 05 February 2014 00:42
Friday, 25 July 2014 13:29
Tuesday, 08 October 2013 17:30
Monday, 14 April 2014 14:33
Monday, 14 October 2013 18:26
Wednesday, 02 July 2014 16:35
Friday, 01 August 2014 11:45
Thursday, 12 September 2013 04:33