BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MUQDISHO:Madaxweynayaashii Ismagacaabay Ee Jubaland Oo Sirjaraaid Laalay Heshiiskii Kismaayo Laga Gaadhay Kadib Markii Axmed Madoobe... DHAGAYSO

kismayo1  19-01-2014  (BNN)  Madaxweynayaashii iska ag magacaabay Axmed Madoobaha gacanta ku haya maamulka Kismaayo ee Jubba ayaa sheegay in u Axmed Madoobe jabiyay heshiiskii Kismaayo isla markaana waxa ay shaaciyeen in uu buray heshiiskaasi kadib markii Axmed Madoobe uu qorsheeyay in uu xaflad qabsado oo uu iscaleemo saaro.DHAGAYSO

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Xafiiska Wararka Boramanews/Facebook

Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 05 January 2014 02:19
Wednesday, 26 February 2014 21:31
Friday, 07 March 2014 07:59
Friday, 10 January 2014 13:42
Tuesday, 08 April 2014 01:37
Sunday, 20 October 2013 11:59
Monday, 17 February 2014 09:59
Thursday, 14 November 2013 21:45
Friday, 15 November 2013 01:08
Tuesday, 04 February 2014 05:47