BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MUQDISHO:Madaxweynayaashii Ismagacaabay Ee Jubaland Oo Sirjaraaid Laalay Heshiiskii Kismaayo Laga Gaadhay Kadib Markii Axmed Madoobe... DHAGAYSO

kismayo1  19-01-2014  (BNN)  Madaxweynayaashii iska ag magacaabay Axmed Madoobaha gacanta ku haya maamulka Kismaayo ee Jubba ayaa sheegay in u Axmed Madoobe jabiyay heshiiskii Kismaayo isla markaana waxa ay shaaciyeen in uu buray heshiiskaasi kadib markii Axmed Madoobe uu qorsheeyay in uu xaflad qabsado oo uu iscaleemo saaro.DHAGAYSO

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Xafiiska Wararka Boramanews/Facebook

Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 24 October 2014 22:07
Saturday, 21 December 2013 22:36
Tuesday, 13 May 2014 09:53
Monday, 24 March 2014 23:37
Monday, 14 October 2013 00:26
Tuesday, 05 November 2013 19:22
Tuesday, 16 September 2014 10:48
Friday, 23 May 2014 09:22
Sunday, 14 September 2014 20:25
Wednesday, 28 May 2014 16:42