BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MUQDISHO:Madaxweynayaashii Ismagacaabay Ee Jubaland Oo Sirjaraaid Laalay Heshiiskii Kismaayo Laga Gaadhay Kadib Markii Axmed Madoobe... DHAGAYSO

kismayo1  19-01-2014  (BNN)  Madaxweynayaashii iska ag magacaabay Axmed Madoobaha gacanta ku haya maamulka Kismaayo ee Jubba ayaa sheegay in u Axmed Madoobe jabiyay heshiiskii Kismaayo isla markaana waxa ay shaaciyeen in uu buray heshiiskaasi kadib markii Axmed Madoobe uu qorsheeyay in uu xaflad qabsado oo uu iscaleemo saaro.DHAGAYSO

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Xafiiska Wararka Boramanews/Facebook

Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 14 August 2013 18:11
Monday, 13 January 2014 09:05
Tuesday, 13 August 2013 10:17
Saturday, 29 March 2014 07:54
Monday, 09 September 2013 15:09
Friday, 06 September 2013 21:17
Monday, 23 December 2013 20:55
Thursday, 06 March 2014 20:59
Sunday, 08 December 2013 05:58
Wednesday, 05 February 2014 20:34