BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

CEERIGAABO;Dadwaynaha Ceerigaabo Oo Gacmahooga Ku Damiyay Dab Si Xun U Baabiiyay Goobo Muhiim Ah Iyo Dawlada Oo Ka Dhuumatay In Ay U Gurmato DAAWO WAXA DHACAY

 dab19-01-2014 (BNN) Dabkani ayaa baabiiyay Beero iyo guryo,dadwaynihuna waxa ay sheegeen in ay cid dawlada ka socotaba arag,isla markaana wax ay dabka ku damiyaanba haysan.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 13 May 2014 10:21
Friday, 15 November 2013 15:05
Tuesday, 11 February 2014 17:19
Thursday, 05 September 2013 22:32
Friday, 16 May 2014 05:48
Saturday, 14 September 2013 05:37
Sunday, 17 November 2013 10:46
Wednesday, 23 October 2013 09:15
Thursday, 30 January 2014 08:29
Friday, 24 January 2014 06:08