DHAGAYSO: Afhayeenka Madaxtooyada Soomaaliya Oo Sheegay Wada Hadalada Somalia iyo Somaliland Gabagabada Halka Ay Ku Dambeyn Sida u Qorshaysan Dawlada iyo Mida Seegtay Somaliland

afhayeenka_dawlada
20-01-2014 Muqdisho (Bnn) Afhayeenka Madaxtooyada Soomaaliya Oo Sheegay Wada Hadalada Somalia iyo Somaliland Gabagabada Halka Ay Ku Dambeyn Sida u Qorshaysan Dawlada iyo Mida Seegtay Somaliland

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 06 June 2014 21:31
Sunday, 27 April 2014 19:22
Saturday, 05 July 2014 09:23
Monday, 30 December 2013 21:26
Sunday, 13 October 2013 17:42
Sunday, 06 April 2014 04:22
Friday, 15 November 2013 17:28
Sunday, 18 August 2013 16:48
Tuesday, 15 July 2014 00:52
Saturday, 14 December 2013 12:52