DHAGAYSO: Afhayeenka Madaxtooyada Soomaaliya Oo Sheegay Wada Hadalada Somalia iyo Somaliland Gabagabada Halka Ay Ku Dambeyn Sida u Qorshaysan Dawlada iyo Mida Seegtay Somaliland

afhayeenka_dawlada
20-01-2014 Muqdisho (Bnn) Afhayeenka Madaxtooyada Soomaaliya Oo Sheegay Wada Hadalada Somalia iyo Somaliland Gabagabada Halka Ay Ku Dambeyn Sida u Qorshaysan Dawlada iyo Mida Seegtay Somaliland

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 30 September 2013 02:36
Friday, 13 September 2013 15:22
Wednesday, 25 September 2013 13:22
Saturday, 18 January 2014 00:17
Friday, 04 October 2013 15:27
Wednesday, 13 November 2013 15:27
Wednesday, 26 February 2014 23:09
Wednesday, 02 July 2014 13:51
Monday, 19 August 2013 23:28
Tuesday, 04 February 2014 23:26