DHAGAYSO: Afhayeenka Madaxtooyada Soomaaliya Oo Sheegay Wada Hadalada Somalia iyo Somaliland Gabagabada Halka Ay Ku Dambeyn Sida u Qorshaysan Dawlada iyo Mida Seegtay Somaliland

afhayeenka_dawlada
20-01-2014 Muqdisho (Bnn) Afhayeenka Madaxtooyada Soomaaliya Oo Sheegay Wada Hadalada Somalia iyo Somaliland Gabagabada Halka Ay Ku Dambeyn Sida u Qorshaysan Dawlada iyo Mida Seegtay Somaliland

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 21 February 2014 20:53
Thursday, 06 February 2014 21:02
Friday, 10 January 2014 15:49
Monday, 09 December 2013 18:07
Wednesday, 05 February 2014 10:21
Tuesday, 21 January 2014 18:14
Wednesday, 05 March 2014 01:50
Friday, 06 December 2013 05:40
Friday, 08 November 2013 23:18
Monday, 21 October 2013 19:54