BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo barnaamij Aljazeera Ka Diyaarisay Qabiilka La Isir Sooco Ee Tummaal Oo Dhibaato Ka Sheeganaya Beelaha Kale Ee Soomaalida (VIDEO)

midgo

20-01-2014 (BNN) Daawo barnaamij Aljazeera Ka Diyaarisay Qabiilka La Isir Sooco Ee Tummaal Oo Dhibaato Ka Sheeganaya Qabiilada Kale (VIDEO)


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 10 August 2014 12:12
Friday, 18 October 2013 14:56
Sunday, 15 September 2013 16:08
Saturday, 01 March 2014 05:28
Tuesday, 27 May 2014 04:11
Thursday, 26 December 2013 03:03
Sunday, 01 December 2013 17:56
Wednesday, 11 September 2013 00:58
Sunday, 01 June 2014 04:59
Thursday, 18 September 2014 18:43