BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Xildhibaano Ka Tirsan Barlamanka Somaliya Oo Afka Furaty Si ba,ana U Weeraray Dawlada Cusub Sheegayna In Wasiirka Cadaaladu Somaliya U Dhalan Kuna Aaminaynin Dastuurka (DHAGAYSO)

Barlamanka_somaliya120-01-2014 (BNN) Xildhibaano Ka Tirsan Barlamanka Somaliya Oo Afka Furaty Si ba,ana U Weeraray Dawlada Cusub Sheegayna In Wasiirka Cadaaladu Somaliya U Dhalan Kuna Aaminaynin Dastuurka (DHAGAYSO)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Isha Ku Hay Boramanews

Nagal Soo Xidhiidh Boramanews@gmail.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 21 November 2013 04:27
Friday, 20 June 2014 21:32
Sunday, 17 August 2014 22:53
Thursday, 02 January 2014 16:32
Thursday, 23 January 2014 11:31
Friday, 09 August 2013 10:13
Wednesday, 12 March 2014 08:28
Monday, 03 March 2014 20:18
Monday, 19 August 2013 17:04
Monday, 19 May 2014 12:14