BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Xildhibaano Ka Tirsan Barlamanka Somaliya Oo Afka Furaty Si ba,ana U Weeraray Dawlada Cusub Sheegayna In Wasiirka Cadaaladu Somaliya U Dhalan Kuna Aaminaynin Dastuurka (DHAGAYSO)

Barlamanka_somaliya120-01-2014 (BNN) Xildhibaano Ka Tirsan Barlamanka Somaliya Oo Afka Furaty Si ba,ana U Weeraray Dawlada Cusub Sheegayna In Wasiirka Cadaaladu Somaliya U Dhalan Kuna Aaminaynin Dastuurka (DHAGAYSO)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Isha Ku Hay Boramanews

Nagal Soo Xidhiidh Boramanews@gmail.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 09 January 2014 15:21
Friday, 06 September 2013 03:46
Thursday, 03 October 2013 13:58
Tuesday, 22 October 2013 07:21
Thursday, 10 April 2014 02:20
Sunday, 23 March 2014 22:40
Monday, 28 October 2013 18:33
Saturday, 12 October 2013 14:18
Saturday, 31 August 2013 10:32
Tuesday, 01 October 2013 14:54