BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Xildhibaano Ka Tirsan Barlamanka Somaliya Oo Afka Furaty Si ba,ana U Weeraray Dawlada Cusub Sheegayna In Wasiirka Cadaaladu Somaliya U Dhalan Kuna Aaminaynin Dastuurka (DHAGAYSO)

Barlamanka_somaliya120-01-2014 (BNN) Xildhibaano Ka Tirsan Barlamanka Somaliya Oo Afka Furaty Si ba,ana U Weeraray Dawlada Cusub Sheegayna In Wasiirka Cadaaladu Somaliya U Dhalan Kuna Aaminaynin Dastuurka (DHAGAYSO)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Isha Ku Hay Boramanews

Nagal Soo Xidhiidh Boramanews@gmail.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 21 October 2013 17:22
Saturday, 07 September 2013 14:51
Friday, 27 September 2013 09:50
Monday, 08 September 2014 19:57
Saturday, 03 May 2014 05:06
Tuesday, 30 September 2014 14:31
Tuesday, 15 April 2014 21:35
Thursday, 24 October 2013 13:42
Friday, 14 February 2014 16:00
Monday, 30 December 2013 21:14