BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Xildhibaano Ka Tirsan Barlamanka Somaliya Oo Afka Furaty Si ba,ana U Weeraray Dawlada Cusub Sheegayna In Wasiirka Cadaaladu Somaliya U Dhalan Kuna Aaminaynin Dastuurka (DHAGAYSO)

Barlamanka_somaliya120-01-2014 (BNN) Xildhibaano Ka Tirsan Barlamanka Somaliya Oo Afka Furaty Si ba,ana U Weeraray Dawlada Cusub Sheegayna In Wasiirka Cadaaladu Somaliya U Dhalan Kuna Aaminaynin Dastuurka (DHAGAYSO)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Isha Ku Hay Boramanews

Nagal Soo Xidhiidh Boramanews@gmail.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 30 October 2013 04:53
Wednesday, 27 November 2013 09:25
Monday, 30 June 2014 02:54
Sunday, 18 August 2013 23:53
Saturday, 08 February 2014 22:51
Saturday, 14 September 2013 04:00
Friday, 07 March 2014 07:09
Saturday, 26 April 2014 13:10
Friday, 02 May 2014 23:02
Wednesday, 18 June 2014 20:55