BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Xildhibaano Ka Tirsan Barlamanka Somaliya Oo Afka Furaty Si ba,ana U Weeraray Dawlada Cusub Sheegayna In Wasiirka Cadaaladu Somaliya U Dhalan Kuna Aaminaynin Dastuurka (DHAGAYSO)

Barlamanka_somaliya120-01-2014 (BNN) Xildhibaano Ka Tirsan Barlamanka Somaliya Oo Afka Furaty Si ba,ana U Weeraray Dawlada Cusub Sheegayna In Wasiirka Cadaaladu Somaliya U Dhalan Kuna Aaminaynin Dastuurka (DHAGAYSO)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Isha Ku Hay Boramanews

Nagal Soo Xidhiidh Boramanews@gmail.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 05 March 2014 02:08
Saturday, 03 August 2013 17:26
Saturday, 09 November 2013 02:15
Thursday, 28 November 2013 06:08
Saturday, 17 August 2013 04:46
Sunday, 10 November 2013 00:43
Monday, 19 August 2013 23:33
Friday, 25 April 2014 06:06
Saturday, 08 March 2014 08:43
Tuesday, 04 March 2014 21:31