BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Ra,yiga Dadwaynaha Ee Universaltv Oo Si Kulul Looga Hadlay Wadahadalada Somaliland Iyo Somaliya DAAWO SIYAASIYIIN SI KULUL UGA HADLAY

som-sl

20-01-2014 (BNN) Ra,yiga Dadwaynaha Ee Universaltv Oo Si Kulul Looga Hadlay Wadahadalada Somaliland Iyo Somaliya DAAWO SIYAASIYIIN SI KULUL UGA HADLAY

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 27 October 2013 16:39
Wednesday, 04 September 2013 16:19
Wednesday, 06 November 2013 16:33
Wednesday, 30 October 2013 12:25
Monday, 16 September 2013 23:47
Wednesday, 07 August 2013 04:33
Saturday, 22 March 2014 10:30
Friday, 13 June 2014 13:51
Thursday, 16 January 2014 15:35
Friday, 06 June 2014 05:39