BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Ra,yiga Dadwaynaha Ee Universaltv Oo Si Kulul Looga Hadlay Wadahadalada Somaliland Iyo Somaliya DAAWO SIYAASIYIIN SI KULUL UGA HADLAY

som-sl

20-01-2014 (BNN) Ra,yiga Dadwaynaha Ee Universaltv Oo Si Kulul Looga Hadlay Wadahadalada Somaliland Iyo Somaliya DAAWO SIYAASIYIIN SI KULUL UGA HADLAY

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 06 September 2013 14:38
Sunday, 29 September 2013 00:37
Thursday, 02 January 2014 02:29
Monday, 26 August 2013 16:00
Monday, 20 January 2014 14:30
Friday, 02 May 2014 03:59
Friday, 21 February 2014 10:10
Tuesday, 23 September 2014 14:43
Monday, 23 December 2013 05:48
Thursday, 06 March 2014 22:04