BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO :"Waxa La Iskala Mid Dhigayaan Qabaa'ilkii La Safnaa Dawladii Siyaad Bare iyo Xasuuqii Naloo Geystay... Faysal Oo Ka Hadlay Qodobada Somalia iyo Somaliland Ku Heshiiyeen

GUDOOMIYE_FAYSAL_OO
20-01-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO :"Waxa La Iskala Mid Dhigayaan Qabaa'ilkii La Safnaa Dawladii Siyaad Bare iyo Xasuuqii Naloo Geystay...  Faysal Oo Ka Hadlay Qodobada Somalia iyo Somaliland Ku Heshiiyeen

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 15 October 2014 18:29
Thursday, 14 November 2013 05:45
Saturday, 02 November 2013 19:42
Monday, 19 August 2013 08:19
Monday, 12 August 2013 23:40
Thursday, 05 December 2013 04:56
Tuesday, 22 April 2014 04:59
Thursday, 17 July 2014 20:30
Monday, 25 November 2013 10:02
Tuesday, 04 February 2014 19:51