BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO :"Waxa La Iskala Mid Dhigayaan Qabaa'ilkii La Safnaa Dawladii Siyaad Bare iyo Xasuuqii Naloo Geystay... Faysal Oo Ka Hadlay Qodobada Somalia iyo Somaliland Ku Heshiiyeen

GUDOOMIYE_FAYSAL_OO
20-01-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO :"Waxa La Iskala Mid Dhigayaan Qabaa'ilkii La Safnaa Dawladii Siyaad Bare iyo Xasuuqii Naloo Geystay...  Faysal Oo Ka Hadlay Qodobada Somalia iyo Somaliland Ku Heshiiyeen

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 23 October 2013 17:42
Saturday, 02 November 2013 03:51
Monday, 23 December 2013 12:24
Tuesday, 04 February 2014 16:47
Thursday, 24 October 2013 10:44
Sunday, 29 June 2014 02:36
Saturday, 21 September 2013 23:48
Saturday, 29 March 2014 08:37
Thursday, 19 September 2013 09:32
Friday, 16 May 2014 22:04