BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO :"Waxa La Iskala Mid Dhigayaan Qabaa'ilkii La Safnaa Dawladii Siyaad Bare iyo Xasuuqii Naloo Geystay... Faysal Oo Ka Hadlay Qodobada Somalia iyo Somaliland Ku Heshiiyeen

GUDOOMIYE_FAYSAL_OO
20-01-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO :"Waxa La Iskala Mid Dhigayaan Qabaa'ilkii La Safnaa Dawladii Siyaad Bare iyo Xasuuqii Naloo Geystay...  Faysal Oo Ka Hadlay Qodobada Somalia iyo Somaliland Ku Heshiiyeen

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 28 June 2014 22:39
Tuesday, 10 June 2014 14:56
Tuesday, 05 November 2013 18:38
Wednesday, 28 May 2014 05:55
Sunday, 27 July 2014 15:56
Wednesday, 02 October 2013 15:46
Wednesday, 07 August 2013 12:50
Saturday, 22 March 2014 20:25
Tuesday, 31 December 2013 01:29
Tuesday, 12 August 2014 15:12