BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO :"Waxa La Iskala Mid Dhigayaan Qabaa'ilkii La Safnaa Dawladii Siyaad Bare iyo Xasuuqii Naloo Geystay... Faysal Oo Ka Hadlay Qodobada Somalia iyo Somaliland Ku Heshiiyeen

GUDOOMIYE_FAYSAL_OO
20-01-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO :"Waxa La Iskala Mid Dhigayaan Qabaa'ilkii La Safnaa Dawladii Siyaad Bare iyo Xasuuqii Naloo Geystay...  Faysal Oo Ka Hadlay Qodobada Somalia iyo Somaliland Ku Heshiiyeen

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 08 August 2014 16:48
Saturday, 24 May 2014 19:51
Wednesday, 30 October 2013 20:09
Thursday, 17 July 2014 21:40
Sunday, 27 October 2013 05:12
Sunday, 08 September 2013 16:38
Friday, 19 September 2014 07:52
Monday, 18 November 2013 14:45
Saturday, 12 April 2014 04:37
Monday, 09 September 2013 17:19