BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Haweenay Mayer Ka Ahayd Caasimada Bangui Ee Dalka Badhtmaha Afrika Oo Madaxweyne KMG Loo Doortay (VIDEO)

mayerbangui21-01-20144 (BNN) Haweenay 59 jir Catherine Samba-panza oo ahayd mayeradii magaalada Bungei ee caasimada wadanka guuldaraystay ee badhtamaha afrika ayaa loo doortay Madaxweynaha kumeelgaadhka ah ee dalkaasi.Haweenaydani ayaa midna taageerin jabhadaha Muslimka iyo Kiristanka ee dalkaasi.


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 23 October 2013 23:00
Monday, 07 April 2014 13:42
Sunday, 11 August 2013 22:31
Sunday, 08 December 2013 06:26
Monday, 30 September 2013 15:34
Sunday, 13 October 2013 11:40
Tuesday, 27 August 2013 13:57
Saturday, 29 March 2014 03:43
Monday, 23 December 2013 23:16
Thursday, 03 October 2013 21:36