BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Haweenay Mayer Ka Ahayd Caasimada Bangui Ee Dalka Badhtmaha Afrika Oo Madaxweyne KMG Loo Doortay (VIDEO)

mayerbangui21-01-20144 (BNN) Haweenay 59 jir Catherine Samba-panza oo ahayd mayeradii magaalada Bungei ee caasimada wadanka guuldaraystay ee badhtamaha afrika ayaa loo doortay Madaxweynaha kumeelgaadhka ah ee dalkaasi.Haweenaydani ayaa midna taageerin jabhadaha Muslimka iyo Kiristanka ee dalkaasi.


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 04 February 2014 07:00
Tuesday, 28 January 2014 10:41
Saturday, 14 September 2013 10:51
Tuesday, 31 December 2013 20:55
Thursday, 28 August 2014 21:12
Tuesday, 25 March 2014 16:24
Sunday, 08 June 2014 07:16
Saturday, 23 November 2013 17:34
Thursday, 20 February 2014 12:20
Thursday, 13 February 2014 10:21