BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Haweenay Mayer Ka Ahayd Caasimada Bangui Ee Dalka Badhtmaha Afrika Oo Madaxweyne KMG Loo Doortay (VIDEO)

mayerbangui21-01-20144 (BNN) Haweenay 59 jir Catherine Samba-panza oo ahayd mayeradii magaalada Bungei ee caasimada wadanka guuldaraystay ee badhtamaha afrika ayaa loo doortay Madaxweynaha kumeelgaadhka ah ee dalkaasi.Haweenaydani ayaa midna taageerin jabhadaha Muslimka iyo Kiristanka ee dalkaasi.


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 15 October 2013 08:25
Saturday, 19 July 2014 14:37
Monday, 13 January 2014 00:10
Saturday, 12 April 2014 04:00
Monday, 23 June 2014 00:38
Thursday, 26 December 2013 13:52
Sunday, 06 April 2014 04:22
Friday, 20 September 2013 16:30
Saturday, 14 December 2013 13:01
Thursday, 13 March 2014 15:49