BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Haweenay Mayer Ka Ahayd Caasimada Bangui Ee Dalka Badhtmaha Afrika Oo Madaxweyne KMG Loo Doortay (VIDEO)

mayerbangui21-01-20144 (BNN) Haweenay 59 jir Catherine Samba-panza oo ahayd mayeradii magaalada Bungei ee caasimada wadanka guuldaraystay ee badhtamaha afrika ayaa loo doortay Madaxweynaha kumeelgaadhka ah ee dalkaasi.Haweenaydani ayaa midna taageerin jabhadaha Muslimka iyo Kiristanka ee dalkaasi.


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 06 January 2014 21:27
Wednesday, 13 August 2014 20:52
Monday, 09 September 2013 11:57
Wednesday, 09 April 2014 08:15
Friday, 27 December 2013 02:19
Saturday, 31 August 2013 09:45
Monday, 07 July 2014 10:09
Tuesday, 31 December 2013 01:14
Friday, 30 August 2013 19:10
Thursday, 28 August 2014 12:37