BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Haweenka Falastiiniyiinta Ee Ragoodu Ku Jiraan Xabsiyada Yuhuuda Oo Loo Soo Tahriibiyay Xawada Ninkooga Kadibna Caruur Dhalay Iyagoo Dhakhtaradu Caawinayaan DAAWO WAXA DHACAY

falstindmr21-01-2014 (BNN) Ugu yaraan lix caruur ah ayaa maalmahani ku dhashay gudaha magaalada Gaza ,kadib markii haweenkani caruurta dhalay loo soo gudbiyay Manida ragooda oo xabsiyo dheer lagu xukumay dalka Israel.Nimankani xabsiyada ku jira yaa tafiirmay oo xawadooda lagu talaalaa haweenkooga ku suga gudaha Gaza iyo daanta galbeed.arintani ayaa soo jiidatay indhaha caalamka DAAWO WAXA DHACAY.

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews/Facebook

Boramanews@gmail.com


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 27 November 2013 08:41
Monday, 11 November 2013 06:48
Friday, 08 August 2014 16:16
Friday, 10 October 2014 20:13
Tuesday, 18 February 2014 21:26
Saturday, 28 December 2013 00:19
Friday, 20 June 2014 01:31
Wednesday, 28 May 2014 12:28
Wednesday, 26 February 2014 08:07
Wednesday, 16 April 2014 10:02