BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Haweenka Falastiiniyiinta Ee Ragoodu Ku Jiraan Xabsiyada Yuhuuda Oo Loo Soo Tahriibiyay Xawada Ninkooga Kadibna Caruur Dhalay Iyagoo Dhakhtaradu Caawinayaan DAAWO WAXA DHACAY

falstindmr21-01-2014 (BNN) Ugu yaraan lix caruur ah ayaa maalmahani ku dhashay gudaha magaalada Gaza ,kadib markii haweenkani caruurta dhalay loo soo gudbiyay Manida ragooda oo xabsiyo dheer lagu xukumay dalka Israel.Nimankani xabsiyada ku jira yaa tafiirmay oo xawadooda lagu talaalaa haweenkooga ku suga gudaha Gaza iyo daanta galbeed.arintani ayaa soo jiidatay indhaha caalamka DAAWO WAXA DHACAY.

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews/Facebook

Boramanews@gmail.com


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 03 May 2014 04:17
Tuesday, 15 April 2014 13:59
Thursday, 23 January 2014 02:56
Friday, 08 August 2014 14:06
Wednesday, 27 November 2013 00:05
Tuesday, 17 December 2013 18:44
Tuesday, 08 July 2014 18:24
Wednesday, 24 September 2014 12:17
Tuesday, 26 November 2013 23:06
Saturday, 09 November 2013 14:37