BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiirkii Kaluumaysiga Dawladii Faroole Oo Fariin Shaqo Raadis Ah Hawada U Mariyay Somaliland SOMALILAND MARKA LA DULMARAYO KHALIIJKAAD MOODAA??

WASIRPL21-01-2014 (BNN) Eng Maxamed Faarax Aadan ayaa amaanay waxqabadka Somaliland isla markaana Khaatumostate ka gaabsaday.


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 28 September 2013 03:48
Saturday, 23 August 2014 13:23
Monday, 27 January 2014 12:18
Friday, 25 April 2014 12:43
Monday, 15 September 2014 20:16
Tuesday, 27 August 2013 18:42
Wednesday, 27 November 2013 09:25
Wednesday, 07 August 2013 11:08
Wednesday, 25 June 2014 15:54
Friday, 01 August 2014 21:34