BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiirkii Kaluumaysiga Dawladii Faroole Oo Fariin Shaqo Raadis Ah Hawada U Mariyay Somaliland SOMALILAND MARKA LA DULMARAYO KHALIIJKAAD MOODAA??

WASIRPL21-01-2014 (BNN) Eng Maxamed Faarax Aadan ayaa amaanay waxqabadka Somaliland isla markaana Khaatumostate ka gaabsaday.


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 04 July 2014 20:39
Wednesday, 08 January 2014 17:45
Sunday, 01 December 2013 17:56
Tuesday, 20 May 2014 00:04
Sunday, 08 September 2013 17:00
Monday, 25 August 2014 16:23
Wednesday, 16 October 2013 23:50
Thursday, 13 February 2014 10:41
Sunday, 10 November 2013 05:27
Thursday, 24 April 2014 04:20