BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiirkii Kaluumaysiga Dawladii Faroole Oo Fariin Shaqo Raadis Ah Hawada U Mariyay Somaliland SOMALILAND MARKA LA DULMARAYO KHALIIJKAAD MOODAA??

WASIRPL21-01-2014 (BNN) Eng Maxamed Faarax Aadan ayaa amaanay waxqabadka Somaliland isla markaana Khaatumostate ka gaabsaday.


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 20 March 2014 21:41
Monday, 23 December 2013 02:12
Saturday, 17 May 2014 09:50
Tuesday, 24 December 2013 12:36
Tuesday, 10 June 2014 21:03
Saturday, 23 November 2013 18:43
Monday, 16 December 2013 13:05
Sunday, 05 January 2014 01:51
Wednesday, 12 February 2014 11:13
Thursday, 28 November 2013 17:56