BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Madaxweynaha Somaliya Xasan Sheekh Oo Mawqif Cad Ka Qaatay Gobolada SSC Ee Maamulka Khaatumostate DAAWO WAXA UU KA AAMINSAN YAHAY

dood-wadaag1

21-01-2014 (BNN( Madaxweynaha Somaliya Xasan Sheekh Oo Mawqif Cad Ka Qaaday Maamulka Khaatumostate DAAWO WAXA UU KA AAMINSAN YAHAY


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 17 June 2014 11:45
Tuesday, 06 August 2013 21:13
Thursday, 27 March 2014 17:12
Wednesday, 20 August 2014 09:09
Tuesday, 05 August 2014 15:30
Monday, 14 July 2014 17:32
Saturday, 21 September 2013 02:29
Wednesday, 07 May 2014 07:18
Thursday, 20 February 2014 23:44
Saturday, 02 August 2014 15:28