BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Madaxweynaha Somaliya Xasan Sheekh Oo Mawqif Cad Ka Qaatay Gobolada SSC Ee Maamulka Khaatumostate DAAWO WAXA UU KA AAMINSAN YAHAY

dood-wadaag1

21-01-2014 (BNN( Madaxweynaha Somaliya Xasan Sheekh Oo Mawqif Cad Ka Qaaday Maamulka Khaatumostate DAAWO WAXA UU KA AAMINSAN YAHAY


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 12 April 2014 04:47
Friday, 02 August 2013 07:56
Wednesday, 14 May 2014 15:39
Saturday, 19 July 2014 14:37
Thursday, 16 January 2014 11:37
Thursday, 03 April 2014 13:25
Tuesday, 11 February 2014 16:31
Monday, 22 September 2014 18:31
Wednesday, 31 July 2013 22:20
Monday, 19 May 2014 22:39