BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Madaxweynaha Somaliya Xasan Sheekh Oo Mawqif Cad Ka Qaatay Gobolada SSC Ee Maamulka Khaatumostate DAAWO WAXA UU KA AAMINSAN YAHAY

dood-wadaag1

21-01-2014 (BNN( Madaxweynaha Somaliya Xasan Sheekh Oo Mawqif Cad Ka Qaaday Maamulka Khaatumostate DAAWO WAXA UU KA AAMINSAN YAHAY


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 05 August 2013 22:03
Friday, 25 April 2014 08:12
Monday, 28 October 2013 18:00
Friday, 29 November 2013 20:29
Wednesday, 02 July 2014 15:09
Sunday, 15 September 2013 14:09
Thursday, 10 April 2014 01:27
Sunday, 16 March 2014 09:46
Wednesday, 11 September 2013 01:07
Thursday, 03 July 2014 07:48