BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO MUUQAAL DHAMAYSTIRAN: Madaxweynaha Soomaaliya Oo Dhanwalba Su'aalo Laga Waydiiyay Dawladiisa iyo Xukuumada Cusub , Maamul Goboleedyada iyo Wixii U Qabsoomay .. +VIDEO

max3_xas
21-01-2014 Muqdisho (Bnn) Madaxweynaha Soomaaliya Oo Dhanwalba Su'aalo Laga Waydiiyay Dawladiisa iyo Xukuumada Cusub , Maamul Goboleedyada iyo Wixii U Qabsoomay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 05 December 2013 14:01
Friday, 15 November 2013 15:31
Thursday, 10 April 2014 15:47
Sunday, 06 July 2014 15:04
Sunday, 03 August 2014 11:36
Wednesday, 04 December 2013 06:45
Thursday, 10 July 2014 17:15
Monday, 12 May 2014 16:42
Friday, 27 December 2013 22:17
Wednesday, 03 September 2014 08:41