BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO MUUQAAL DHAMAYSTIRAN: Madaxweynaha Soomaaliya Oo Dhanwalba Su'aalo Laga Waydiiyay Dawladiisa iyo Xukuumada Cusub , Maamul Goboleedyada iyo Wixii U Qabsoomay .. +VIDEO

max3_xas
21-01-2014 Muqdisho (Bnn) Madaxweynaha Soomaaliya Oo Dhanwalba Su'aalo Laga Waydiiyay Dawladiisa iyo Xukuumada Cusub , Maamul Goboleedyada iyo Wixii U Qabsoomay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 23 May 2014 09:22
Wednesday, 07 May 2014 04:19
Thursday, 08 August 2013 10:57
Tuesday, 26 November 2013 10:51
Monday, 02 December 2013 06:52
Wednesday, 02 April 2014 00:36
Thursday, 03 April 2014 16:36
Tuesday, 17 September 2013 04:20
Monday, 09 September 2013 11:00
Thursday, 13 March 2014 01:10