BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Dhamaan Hawlwadeenada Boramanews Waxa Ay Hambalyo Iyo Tahniyadba U Dirayaan Maxamud Muxumed Diiriye Iyo Nimco Kheire Oo Gabadhi Ugu Dhalatay Dalka Canada

hambalyo_dhalashoDhamaan Hawlwadeenada Boramanews waxa ay Hamblayo iyo ducoba u dirayaan Mudane Maxamud Muxumed Diiriye Iyo Xaaskiisa Nimco Khayre Awaleh oo gabadhi ugu dhalatay Magaalada Toronto ee dalkaCanada.Gabadha oo loo bixiyay Mamdouha ,Waxaan Leenahay soo barbaar ilaahayna waxaan uga baryaynaa in uu ka dhigo tii dalkeega iyo diinteedaba anfacda Aamiin

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 17 September 2014 13:52
Sunday, 07 September 2014 12:09
Saturday, 30 August 2014 08:37
Thursday, 15 August 2013 05:02
Friday, 23 May 2014 10:45
Monday, 05 August 2013 19:39
Saturday, 16 November 2013 00:02
Tuesday, 15 July 2014 15:20
Thursday, 04 September 2014 22:07
Saturday, 26 April 2014 13:43