BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: "Marka Madaxweynaha Somaliya Idin yidhi Cali Samatar Hala Saamaxo In Agfadhigiisa iyo Lahalkiisuba Yahay " Inaga Isir Ahaan Baa La,inoo Xasuuuqay... +VIDEO

maxamed_xaashi_iyo_ucid
DAAWO: "Marka Madaxweynuhu Idin yidhi Cali Samatar Hala Saamaxo In Agfadhigiisa iyo Lahalkiisuba Yahay ...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 30 August 2013 21:41
Tuesday, 04 February 2014 08:40
Friday, 02 May 2014 21:41
Sunday, 10 November 2013 23:49
Saturday, 03 May 2014 03:38
Friday, 11 October 2013 11:33
Monday, 19 May 2014 17:21
Monday, 01 September 2014 16:41
Wednesday, 07 May 2014 11:01
Thursday, 07 November 2013 22:46