BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: "Marka Madaxweynaha Somaliya Idin yidhi Cali Samatar Hala Saamaxo In Agfadhigiisa iyo Lahalkiisuba Yahay " Inaga Isir Ahaan Baa La,inoo Xasuuuqay... +VIDEO

maxamed_xaashi_iyo_ucid
DAAWO: "Marka Madaxweynuhu Idin yidhi Cali Samatar Hala Saamaxo In Agfadhigiisa iyo Lahalkiisuba Yahay ...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 21 June 2014 00:41
Friday, 09 August 2013 18:23
Tuesday, 14 January 2014 15:26
Thursday, 26 June 2014 22:15
Wednesday, 14 August 2013 06:35
Sunday, 08 December 2013 05:16
Thursday, 20 March 2014 09:16
Saturday, 02 November 2013 05:09
Thursday, 05 September 2013 21:12
Thursday, 29 May 2014 12:53