BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: "Marka Madaxweynaha Somaliya Idin yidhi Cali Samatar Hala Saamaxo In Agfadhigiisa iyo Lahalkiisuba Yahay " Inaga Isir Ahaan Baa La,inoo Xasuuuqay... +VIDEO

maxamed_xaashi_iyo_ucid
DAAWO: "Marka Madaxweynuhu Idin yidhi Cali Samatar Hala Saamaxo In Agfadhigiisa iyo Lahalkiisuba Yahay ...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN

´╗┐
Tuesday, 26 November 2013 16:09
Tuesday, 20 August 2013 11:12
Tuesday, 11 March 2014 11:07
Sunday, 08 June 2014 20:23
Friday, 01 August 2014 15:07
Thursday, 07 November 2013 17:24
Thursday, 27 February 2014 20:58
Sunday, 15 September 2013 16:55
Tuesday, 27 May 2014 04:29
Sunday, 13 April 2014 03:45