BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: "Marka Madaxweynaha Somaliya Idin yidhi Cali Samatar Hala Saamaxo In Agfadhigiisa iyo Lahalkiisuba Yahay " Inaga Isir Ahaan Baa La,inoo Xasuuuqay... +VIDEO

maxamed_xaashi_iyo_ucid
DAAWO: "Marka Madaxweynuhu Idin yidhi Cali Samatar Hala Saamaxo In Agfadhigiisa iyo Lahalkiisuba Yahay ...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 22 April 2014 09:04
Friday, 04 July 2014 22:36
Friday, 18 April 2014 21:42
Tuesday, 12 November 2013 08:32
Sunday, 20 July 2014 11:28
Thursday, 17 April 2014 18:14
Tuesday, 08 July 2014 19:54
Wednesday, 26 February 2014 12:50
Saturday, 22 March 2014 19:02
Sunday, 20 October 2013 03:37