BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO: Aragtida Qaar ka mida Xildhibaanada Golaha Wakiilada Somaliland Ee Ansixinta Xeer Hoosaadka Maanta Codka Loo Qaaday

ghoalah

27-01-2014 Aragtida Qaar ka mida Xildhibaanada Golaha Wakiilada Somaliland Ee Ansixinta Xeer Hoosaadka Maanta Codka Loo Qaaday



Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 27 March 2014 18:18
Friday, 28 March 2014 01:40
Tuesday, 21 October 2014 08:53
Sunday, 28 September 2014 23:23
Thursday, 31 October 2013 20:28
Saturday, 14 June 2014 21:00
Monday, 12 August 2013 20:35
Monday, 19 May 2014 04:03
Wednesday, 25 September 2013 01:52
Saturday, 30 November 2013 11:04