BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO: Aragtida Qaar ka mida Xildhibaanada Golaha Wakiilada Somaliland Ee Ansixinta Xeer Hoosaadka Maanta Codka Loo Qaaday

ghoalah

27-01-2014 Aragtida Qaar ka mida Xildhibaanada Golaha Wakiilada Somaliland Ee Ansixinta Xeer Hoosaadka Maanta Codka Loo Qaaday



Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 15 August 2013 13:09
Wednesday, 23 October 2013 11:44
Wednesday, 25 September 2013 00:52
Tuesday, 18 June 2013 13:27
Sunday, 23 February 2014 01:52
Tuesday, 25 February 2014 08:04
Saturday, 28 September 2013 08:19
Sunday, 05 January 2014 22:37
Saturday, 04 January 2014 12:41
Wednesday, 13 November 2013 16:12