BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO: Aragtida Qaar ka mida Xildhibaanada Golaha Wakiilada Somaliland Ee Ansixinta Xeer Hoosaadka Maanta Codka Loo Qaaday

ghoalah

27-01-2014 Aragtida Qaar ka mida Xildhibaanada Golaha Wakiilada Somaliland Ee Ansixinta Xeer Hoosaadka Maanta Codka Loo Qaaday



Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 25 January 2014 13:01
Sunday, 20 April 2014 14:26
Tuesday, 10 September 2013 02:29
Wednesday, 18 December 2013 05:31
Friday, 02 May 2014 16:31
Thursday, 22 August 2013 19:36
Friday, 31 January 2014 01:13
Tuesday, 03 September 2013 09:56
Tuesday, 19 November 2013 06:28
Monday, 09 September 2013 17:19