BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO: Aragtida Qaar ka mida Xildhibaanada Golaha Wakiilada Somaliland Ee Ansixinta Xeer Hoosaadka Maanta Codka Loo Qaaday

ghoalah

27-01-2014 Aragtida Qaar ka mida Xildhibaanada Golaha Wakiilada Somaliland Ee Ansixinta Xeer Hoosaadka Maanta Codka Loo Qaaday



Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 28 June 2014 06:26
Friday, 04 October 2013 20:41
Saturday, 05 April 2014 20:01
Thursday, 31 October 2013 19:11
Wednesday, 29 January 2014 20:04
Tuesday, 10 September 2013 14:07
Wednesday, 12 March 2014 08:01
Thursday, 05 September 2013 04:01
Tuesday, 25 February 2014 15:16
Sunday, 18 August 2013 14:03