BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO: Aragtida Qaar ka mida Xildhibaanada Golaha Wakiilada Somaliland Ee Ansixinta Xeer Hoosaadka Maanta Codka Loo Qaaday

ghoalah

27-01-2014 Aragtida Qaar ka mida Xildhibaanada Golaha Wakiilada Somaliland Ee Ansixinta Xeer Hoosaadka Maanta Codka Loo Qaaday



Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 26 November 2013 09:58
Tuesday, 27 August 2013 19:39
Saturday, 10 August 2013 09:25
Sunday, 19 January 2014 14:26
Sunday, 15 September 2013 16:08
Monday, 27 January 2014 12:27
Tuesday, 14 January 2014 17:22
Monday, 18 November 2013 18:12
Saturday, 26 October 2013 05:59
Sunday, 04 August 2013 21:51