BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

LONDON:Halkan Ka Daawo Barnaamijka Waxbarashada Oo Looga Hadlay Dadaalka Waalidka Looga Baahan Yahay Iyo Carqaladaha Caruurta Ku Haysta Iskoolada DAAWO SOO JEEDINTII FAISAL MIAD

 waxbarashadaklsntv

28-01-2014 (BNN) Halkan Ka Daawo Barnaamijka Waxbarashada Oo Looga Hadlay Dadaalka Waalidka Looga Baahan Yahay Iyo Carqaladaha Caruurta Ku Haysata Iskoolada DAAWO SOO JEEDINTII FAISAL MIAD


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 14 August 2014 08:58
Thursday, 29 May 2014 19:18
Wednesday, 22 October 2014 10:08
Thursday, 07 August 2014 20:03
Thursday, 19 September 2013 07:29
Friday, 31 January 2014 16:37
Thursday, 30 January 2014 21:14
Wednesday, 04 December 2013 09:49
Tuesday, 29 April 2014 19:55
Wednesday, 26 February 2014 19:37