BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

LONDON:Halkan Ka Daawo Barnaamijka Waxbarashada Oo Looga Hadlay Dadaalka Waalidka Looga Baahan Yahay Iyo Carqaladaha Caruurta Ku Haysta Iskoolada DAAWO SOO JEEDINTII FAISAL MIAD

 waxbarashadaklsntv

28-01-2014 (BNN) Halkan Ka Daawo Barnaamijka Waxbarashada Oo Looga Hadlay Dadaalka Waalidka Looga Baahan Yahay Iyo Carqaladaha Caruurta Ku Haysata Iskoolada DAAWO SOO JEEDINTII FAISAL MIAD


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 30 March 2014 13:22
Monday, 25 November 2013 17:29
Monday, 17 March 2014 22:59
Friday, 31 January 2014 09:24
Tuesday, 10 December 2013 13:08
Monday, 03 February 2014 20:37
Friday, 20 December 2013 16:06
Wednesday, 01 January 2014 17:23
Thursday, 13 March 2014 23:09
Tuesday, 04 February 2014 06:48