BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

LONDON:Halkan Ka Daawo Barnaamijka Waxbarashada Oo Looga Hadlay Dadaalka Waalidka Looga Baahan Yahay Iyo Carqaladaha Caruurta Ku Haysta Iskoolada DAAWO SOO JEEDINTII FAISAL MIAD

 waxbarashadaklsntv

28-01-2014 (BNN) Halkan Ka Daawo Barnaamijka Waxbarashada Oo Looga Hadlay Dadaalka Waalidka Looga Baahan Yahay Iyo Carqaladaha Caruurta Ku Haysata Iskoolada DAAWO SOO JEEDINTII FAISAL MIAD


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 21 October 2013 18:50
Tuesday, 10 December 2013 04:51
Tuesday, 31 December 2013 15:55
Tuesday, 11 February 2014 17:01
Friday, 08 August 2014 11:11
Tuesday, 14 January 2014 17:02
Friday, 07 March 2014 21:10
Thursday, 24 July 2014 10:57
Monday, 16 June 2014 08:05
Sunday, 08 December 2013 20:28