BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

LONDON:Halkan Ka Daawo Barnaamijka Waxbarashada Oo Looga Hadlay Dadaalka Waalidka Looga Baahan Yahay Iyo Carqaladaha Caruurta Ku Haysta Iskoolada DAAWO SOO JEEDINTII FAISAL MIAD

 waxbarashadaklsntv

28-01-2014 (BNN) Halkan Ka Daawo Barnaamijka Waxbarashada Oo Looga Hadlay Dadaalka Waalidka Looga Baahan Yahay Iyo Carqaladaha Caruurta Ku Haysata Iskoolada DAAWO SOO JEEDINTII FAISAL MIAD


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 07 July 2014 14:21
Saturday, 26 April 2014 13:10
Saturday, 19 October 2013 14:42
Friday, 18 October 2013 11:42
Saturday, 07 June 2014 21:27
Saturday, 10 August 2013 12:58
Sunday, 27 April 2014 21:55
Sunday, 26 January 2014 12:36
Monday, 21 April 2014 16:30
Thursday, 19 December 2013 14:28