BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

LONDON:Halkan Ka Daawo Barnaamijka Waxbarashada Oo Looga Hadlay Dadaalka Waalidka Looga Baahan Yahay Iyo Carqaladaha Caruurta Ku Haysta Iskoolada DAAWO SOO JEEDINTII FAISAL MIAD

 waxbarashadaklsntv

28-01-2014 (BNN) Halkan Ka Daawo Barnaamijka Waxbarashada Oo Looga Hadlay Dadaalka Waalidka Looga Baahan Yahay Iyo Carqaladaha Caruurta Ku Haysata Iskoolada DAAWO SOO JEEDINTII FAISAL MIAD


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 25 January 2014 13:01
Tuesday, 26 November 2013 09:47
Tuesday, 29 April 2014 05:05
Tuesday, 11 February 2014 11:51
Thursday, 24 April 2014 07:44
Tuesday, 22 April 2014 05:11
Sunday, 22 September 2013 17:34
Saturday, 03 May 2014 17:27
Friday, 20 June 2014 03:03
Sunday, 17 November 2013 02:48