BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Go'aankii Shalay Shirgudoonka Golaha Wakiilada Somaliland Lagaga Tuuray Labada Gudoomiye Ku Xigeen Laguna Baabiiyay Oo Gudoomiye Ku Xigeenka 2aad Sheegay Iney Dacwad... +VIDEO

boe_t3
28-01-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO: Go'aankii Shalay Shirgudoonka Golaha Wakiilada Somaliland Lagaga Tuuray Labada Gudoomiye Ku Xigeen Laguna Baabiiyay Oo Gudoomiye Ku Xigeenka 2aad Sheegay Iney Dacwad...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 23 July 2014 10:31
Saturday, 18 January 2014 13:24
Friday, 07 February 2014 12:07
Monday, 04 November 2013 14:23
Monday, 26 May 2014 21:50
Friday, 29 November 2013 06:25
Thursday, 20 March 2014 11:02
Tuesday, 04 February 2014 22:34
Sunday, 01 September 2013 03:25
Saturday, 14 June 2014 21:19