BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Go'aankii Shalay Shirgudoonka Golaha Wakiilada Somaliland Lagaga Tuuray Labada Gudoomiye Ku Xigeen Laguna Baabiiyay Oo Gudoomiye Ku Xigeenka 2aad Sheegay Iney Dacwad... +VIDEO

boe_t3
28-01-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO: Go'aankii Shalay Shirgudoonka Golaha Wakiilada Somaliland Lagaga Tuuray Labada Gudoomiye Ku Xigeen Laguna Baabiiyay Oo Gudoomiye Ku Xigeenka 2aad Sheegay Iney Dacwad...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 17 August 2014 21:25
Thursday, 01 May 2014 10:18
Saturday, 21 December 2013 16:38
Thursday, 14 November 2013 15:44
Tuesday, 01 July 2014 06:44
Saturday, 25 October 2014 15:30
Monday, 12 August 2013 08:46
Saturday, 18 October 2014 08:46
Thursday, 28 August 2014 06:36
Wednesday, 18 December 2013 05:33