BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BUUHOODLE Oo Laga Hirgaliyay Kastam Cashuuraha Khaatumo State Oo Hoostagaya Dawlada Faderaalka Soomaaliya +VIDEO

BUUHOODLE_KASTAMKA
28-01-2014 Buuhoodle (Bnn) BUUHOODLE Oo Laga Hirgaliyay Kastam Cashuuraha Khaatumo State Oo Hoostagaya Dawlada Faderaalka Soomaaliya

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 03 August 2014 13:55
Friday, 12 September 2014 06:37
Thursday, 20 March 2014 08:13
Thursday, 31 July 2014 15:32
Friday, 10 January 2014 17:23
Monday, 15 September 2014 16:31
Monday, 05 August 2013 20:43
Tuesday, 06 May 2014 17:59
Wednesday, 02 October 2013 11:54
Saturday, 21 December 2013 20:32