BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BUUHOODLE Oo Laga Hirgaliyay Kastam Cashuuraha Khaatumo State Oo Hoostagaya Dawlada Faderaalka Soomaaliya +VIDEO

BUUHOODLE_KASTAMKA
28-01-2014 Buuhoodle (Bnn) BUUHOODLE Oo Laga Hirgaliyay Kastam Cashuuraha Khaatumo State Oo Hoostagaya Dawlada Faderaalka Soomaaliya

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 09 March 2014 00:45
Thursday, 10 April 2014 03:47
Sunday, 19 January 2014 12:53
Thursday, 05 September 2013 13:19
Monday, 03 March 2014 06:05
Wednesday, 04 September 2013 16:13
Wednesday, 25 June 2014 15:04
Monday, 25 November 2013 23:37
Monday, 19 August 2013 22:02
Thursday, 16 January 2014 21:34