BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BUUHOODLE Oo Laga Hirgaliyay Kastam Cashuuraha Khaatumo State Oo Hoostagaya Dawlada Faderaalka Soomaaliya +VIDEO

BUUHOODLE_KASTAMKA
28-01-2014 Buuhoodle (Bnn) BUUHOODLE Oo Laga Hirgaliyay Kastam Cashuuraha Khaatumo State Oo Hoostagaya Dawlada Faderaalka Soomaaliya

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 16 June 2014 05:44
Thursday, 26 June 2014 19:01
Wednesday, 02 July 2014 10:24
Wednesday, 16 October 2013 04:04
Saturday, 11 January 2014 10:51
Monday, 05 May 2014 20:49
Thursday, 14 November 2013 00:01
Sunday, 22 June 2014 13:07
Saturday, 25 January 2014 19:24
Saturday, 09 November 2013 22:33