BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BUUHOODLE Oo Laga Hirgaliyay Kastam Cashuuraha Khaatumo State Oo Hoostagaya Dawlada Faderaalka Soomaaliya +VIDEO

BUUHOODLE_KASTAMKA
28-01-2014 Buuhoodle (Bnn) BUUHOODLE Oo Laga Hirgaliyay Kastam Cashuuraha Khaatumo State Oo Hoostagaya Dawlada Faderaalka Soomaaliya

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 02 January 2014 22:39
Sunday, 02 March 2014 09:18
Tuesday, 03 December 2013 05:34
Tuesday, 08 April 2014 13:01
Wednesday, 08 January 2014 21:53
Tuesday, 18 February 2014 09:34
Wednesday, 13 November 2013 04:12
Monday, 31 March 2014 22:04
Thursday, 31 October 2013 17:07
Thursday, 09 January 2014 22:00