BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BUUHOODLE Oo Laga Hirgaliyay Kastam Cashuuraha Khaatumo State Oo Hoostagaya Dawlada Faderaalka Soomaaliya +VIDEO

BUUHOODLE_KASTAMKA
28-01-2014 Buuhoodle (Bnn) BUUHOODLE Oo Laga Hirgaliyay Kastam Cashuuraha Khaatumo State Oo Hoostagaya Dawlada Faderaalka Soomaaliya

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 24 October 2013 21:32
Saturday, 22 March 2014 10:30
Wednesday, 22 January 2014 10:08
Sunday, 21 September 2014 15:14
Saturday, 21 June 2014 10:26
Tuesday, 22 July 2014 02:36
Monday, 05 August 2013 22:21
Thursday, 10 April 2014 00:24
Monday, 30 June 2014 18:19
Saturday, 09 November 2013 07:26