DAAWO: Munaasabad Xilka Ay Kula Wareegeen Golaha Wasiirada Cusub Intooda Badan Oo Maanta Ka Dhacday Xarunta Villa Hargeysa Ee Magaalada Muqdisho +VIDEO

GOLLAHA_CUSUB55
28-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Munaasabad Xilka Ay Kula Wareegeen Golaha Wasiirada Cusub Intooda Badan Oo Lagu Qabtay Xarunta Villa Hargeysa Ee Magaalada Muqdisho

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 01 March 2014 13:14
Monday, 28 July 2014 12:37
Monday, 12 May 2014 10:25
Saturday, 14 December 2013 11:39
Thursday, 26 June 2014 01:37
Monday, 21 April 2014 16:44
Friday, 17 January 2014 11:26
Saturday, 04 January 2014 13:06
Friday, 12 September 2014 21:28
Saturday, 02 November 2013 13:57