DAAWO: Munaasabad Xilka Ay Kula Wareegeen Golaha Wasiirada Cusub Intooda Badan Oo Maanta Ka Dhacday Xarunta Villa Hargeysa Ee Magaalada Muqdisho +VIDEO

GOLLAHA_CUSUB55
28-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Munaasabad Xilka Ay Kula Wareegeen Golaha Wasiirada Cusub Intooda Badan Oo Lagu Qabtay Xarunta Villa Hargeysa Ee Magaalada Muqdisho

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 06 March 2014 00:28
Saturday, 10 May 2014 11:49
Thursday, 13 March 2014 15:58
Wednesday, 25 September 2013 03:05
Saturday, 28 June 2014 14:11
Friday, 07 March 2014 08:41
Tuesday, 17 December 2013 17:50
Wednesday, 04 December 2013 16:09
Monday, 31 March 2014 23:03
Tuesday, 08 April 2014 23:08