DAAWO: Munaasabad Xilka Ay Kula Wareegeen Golaha Wasiirada Cusub Intooda Badan Oo Maanta Ka Dhacday Xarunta Villa Hargeysa Ee Magaalada Muqdisho +VIDEO

GOLLAHA_CUSUB55
28-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Munaasabad Xilka Ay Kula Wareegeen Golaha Wasiirada Cusub Intooda Badan Oo Lagu Qabtay Xarunta Villa Hargeysa Ee Magaalada Muqdisho

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 24 August 2014 10:59
Monday, 09 June 2014 06:31
Sunday, 20 April 2014 08:42
Monday, 30 September 2013 01:38
Monday, 07 April 2014 21:58
Monday, 30 June 2014 22:14
Monday, 21 October 2013 21:25
Tuesday, 18 March 2014 15:43
Tuesday, 01 July 2014 20:44
Monday, 28 October 2013 19:16