DAAWO: Munaasabad Xilka Ay Kula Wareegeen Golaha Wasiirada Cusub Intooda Badan Oo Maanta Ka Dhacday Xarunta Villa Hargeysa Ee Magaalada Muqdisho +VIDEO

GOLLAHA_CUSUB55
28-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Munaasabad Xilka Ay Kula Wareegeen Golaha Wasiirada Cusub Intooda Badan Oo Lagu Qabtay Xarunta Villa Hargeysa Ee Magaalada Muqdisho

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 05 February 2014 11:27
Thursday, 21 November 2013 05:01
Saturday, 08 March 2014 22:37
Thursday, 02 October 2014 11:03
Wednesday, 12 March 2014 08:09
Tuesday, 24 September 2013 12:18
Wednesday, 17 September 2014 23:23
Monday, 08 September 2014 07:39
Friday, 18 October 2013 11:26
Thursday, 19 December 2013 21:22