DAAWO: Munaasabad Xilka Ay Kula Wareegeen Golaha Wasiirada Cusub Intooda Badan Oo Maanta Ka Dhacday Xarunta Villa Hargeysa Ee Magaalada Muqdisho +VIDEO

GOLLAHA_CUSUB55
28-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Munaasabad Xilka Ay Kula Wareegeen Golaha Wasiirada Cusub Intooda Badan Oo Lagu Qabtay Xarunta Villa Hargeysa Ee Magaalada Muqdisho

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 13 December 2013 01:26
Saturday, 22 March 2014 18:40
Wednesday, 30 October 2013 04:38
Saturday, 12 October 2013 00:35
Friday, 09 May 2014 19:36
Saturday, 07 December 2013 20:41
Wednesday, 04 December 2013 00:53
Tuesday, 20 May 2014 00:30
Tuesday, 27 May 2014 13:37
Friday, 11 July 2014 13:02