DAAWO: Munaasabad Xilka Ay Kula Wareegeen Golaha Wasiirada Cusub Intooda Badan Oo Maanta Ka Dhacday Xarunta Villa Hargeysa Ee Magaalada Muqdisho +VIDEO

GOLLAHA_CUSUB55
28-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Munaasabad Xilka Ay Kula Wareegeen Golaha Wasiirada Cusub Intooda Badan Oo Lagu Qabtay Xarunta Villa Hargeysa Ee Magaalada Muqdisho

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 26 December 2013 14:40
Friday, 18 April 2014 03:33
Friday, 10 January 2014 17:23
Wednesday, 09 October 2013 19:31
Friday, 07 March 2014 21:01
Saturday, 07 September 2013 22:43
Thursday, 12 June 2014 09:28
Thursday, 21 November 2013 14:30
Monday, 13 January 2014 19:05
Saturday, 13 September 2014 01:18