DAAWO: Munaasabad Xilka Ay Kula Wareegeen Golaha Wasiirada Cusub Intooda Badan Oo Maanta Ka Dhacday Xarunta Villa Hargeysa Ee Magaalada Muqdisho +VIDEO

GOLLAHA_CUSUB55
28-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Munaasabad Xilka Ay Kula Wareegeen Golaha Wasiirada Cusub Intooda Badan Oo Lagu Qabtay Xarunta Villa Hargeysa Ee Magaalada Muqdisho

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 31 July 2013 22:20
Sunday, 20 October 2013 11:59
Monday, 06 January 2014 18:38
Sunday, 18 August 2013 16:25
Monday, 09 December 2013 13:35
Monday, 28 October 2013 18:43
Monday, 07 October 2013 19:30
Monday, 13 January 2014 11:24
Tuesday, 19 November 2013 18:10
Tuesday, 21 January 2014 14:58