BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Dagaal Dhexmaray Dukaan Haye iyo Tuugo Hubaysan Oo Weerartay Dukaan Ku Yaala Magaalda Ramsbottom Ee Dalka Ingiriiska iyo Tukaan Hayihii Oo .. +VIDEO

duukaanle_dawa
28-01-2014 London (Bnn) DAAWO : Dagaal Dhexmaray Dukaan Haye iyo Tuugo Hubaysan Oo Weerartay Dukaan Ku Yaala Magaalda Ramsbottom Ee Dalka Ingiriiska iyo Tukaan Hayihii Oo ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 03 December 2013 20:20
Friday, 30 August 2013 21:30
Monday, 31 March 2014 18:54
Thursday, 10 April 2014 16:38
Friday, 13 December 2013 07:41
Wednesday, 07 May 2014 15:13
Thursday, 27 March 2014 17:12
Wednesday, 05 February 2014 10:21
Monday, 08 September 2014 20:25
Wednesday, 01 January 2014 18:06