BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Dagaal Dhexmaray Dukaan Haye iyo Tuugo Hubaysan Oo Weerartay Dukaan Ku Yaala Magaalda Ramsbottom Ee Dalka Ingiriiska iyo Tukaan Hayihii Oo .. +VIDEO

duukaanle_dawa
28-01-2014 London (Bnn) DAAWO : Dagaal Dhexmaray Dukaan Haye iyo Tuugo Hubaysan Oo Weerartay Dukaan Ku Yaala Magaalda Ramsbottom Ee Dalka Ingiriiska iyo Tukaan Hayihii Oo ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 27 February 2014 19:36
Wednesday, 04 September 2013 04:05
Wednesday, 21 August 2013 20:31
Tuesday, 06 August 2013 20:04
Tuesday, 28 January 2014 14:01
Saturday, 15 March 2014 22:55
Sunday, 22 December 2013 23:37
Saturday, 21 December 2013 05:26
Sunday, 16 February 2014 16:24
Thursday, 17 April 2014 04:31