BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Dagaal Dhexmaray Dukaan Haye iyo Tuugo Hubaysan Oo Weerartay Dukaan Ku Yaala Magaalda Ramsbottom Ee Dalka Ingiriiska iyo Tukaan Hayihii Oo .. +VIDEO

duukaanle_dawa
28-01-2014 London (Bnn) DAAWO : Dagaal Dhexmaray Dukaan Haye iyo Tuugo Hubaysan Oo Weerartay Dukaan Ku Yaala Magaalda Ramsbottom Ee Dalka Ingiriiska iyo Tukaan Hayihii Oo ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 26 September 2013 03:57
Thursday, 31 July 2014 17:18
Monday, 19 August 2013 05:44
Sunday, 20 April 2014 00:25
Thursday, 22 May 2014 03:29
Wednesday, 25 June 2014 18:06
Wednesday, 14 August 2013 13:47
Wednesday, 26 March 2014 05:34
Sunday, 18 August 2013 15:10
Tuesday, 22 October 2013 20:49