BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Munaasabad Xilka Kula Kala Wareegeen Badashaabkii Is Casiley Ee Gobolka Togdheer Iyo Badashaabka Cusub iyo Masuuliyiin Hadalo Kaftan Ah Ka Jeediyay+VIDEO

burco_badalis
28-01-2014 Burco (Bnn) DAAWO: Munaasabad Xilka Kula Kala Wareegeen Badashaabkii Is Casiley Ee Gobolka Togdheer Iyo Badashaabka Cusub

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 20 March 2014 21:41
Sunday, 06 October 2013 14:55
Sunday, 17 November 2013 02:48
Monday, 20 January 2014 22:02
Sunday, 08 September 2013 16:38
Thursday, 19 September 2013 20:20
Wednesday, 16 October 2013 15:05
Tuesday, 28 January 2014 00:29
Monday, 06 January 2014 09:47
Sunday, 02 February 2014 18:43