BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Munaasabad Xilka Kula Kala Wareegeen Badashaabkii Is Casiley Ee Gobolka Togdheer Iyo Badashaabka Cusub iyo Masuuliyiin Hadalo Kaftan Ah Ka Jeediyay+VIDEO

burco_badalis
28-01-2014 Burco (Bnn) DAAWO: Munaasabad Xilka Kula Kala Wareegeen Badashaabkii Is Casiley Ee Gobolka Togdheer Iyo Badashaabka Cusub

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 27 August 2013 15:28
Monday, 18 November 2013 06:44
Sunday, 04 May 2014 14:59
Friday, 06 September 2013 15:10
Saturday, 17 August 2013 14:13
Tuesday, 20 May 2014 03:38
Thursday, 13 March 2014 23:22
Monday, 26 May 2014 11:20
Tuesday, 23 September 2014 08:05
Saturday, 28 December 2013 18:57