BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Munaasabad Xilka Kula Kala Wareegeen Badashaabkii Is Casiley Ee Gobolka Togdheer Iyo Badashaabka Cusub iyo Masuuliyiin Hadalo Kaftan Ah Ka Jeediyay+VIDEO

burco_badalis
28-01-2014 Burco (Bnn) DAAWO: Munaasabad Xilka Kula Kala Wareegeen Badashaabkii Is Casiley Ee Gobolka Togdheer Iyo Badashaabka Cusub

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 22 February 2014 17:21
Monday, 08 September 2014 07:54
Tuesday, 24 June 2014 19:08
Sunday, 13 July 2014 18:18
Wednesday, 23 July 2014 00:46
Tuesday, 09 September 2014 11:34
Saturday, 02 November 2013 21:41
Wednesday, 14 August 2013 13:47
Tuesday, 17 December 2013 16:46
Monday, 20 January 2014 13:08