BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MASAR:Madaxweynihii La Afgambiyay Ee Masar Maxamed Mursi Oo Maxkamad Lasoo Tagay Iyo Xabsi Ka Baxsasho Lagu Oogay (VIDEO)

mursimaxkmd

28-01-2014 (BNN) Madaxweynihii La Afgambiyay Ee Masar Maxamed Mursi Oo Maxkamad Lasoo Tagay Iyo Xabsi Ka Baxsasho Lagu Oogay (VIDEO)

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 25 January 2014 19:18
Sunday, 19 October 2014 07:18
Thursday, 26 September 2013 04:22
Wednesday, 11 September 2013 15:48
Wednesday, 11 June 2014 18:35
Wednesday, 30 October 2013 05:18
Sunday, 13 April 2014 04:01
Thursday, 06 February 2014 04:25
Thursday, 26 June 2014 16:51
Sunday, 01 June 2014 02:13