BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MASAR:Madaxweynihii La Afgambiyay Ee Masar Maxamed Mursi Oo Maxkamad Lasoo Tagay Iyo Xabsi Ka Baxsasho Lagu Oogay (VIDEO)

mursimaxkmd

28-01-2014 (BNN) Madaxweynihii La Afgambiyay Ee Masar Maxamed Mursi Oo Maxkamad Lasoo Tagay Iyo Xabsi Ka Baxsasho Lagu Oogay (VIDEO)

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 18 March 2014 13:38
Sunday, 26 January 2014 20:42
Monday, 13 October 2014 14:01
Friday, 27 December 2013 02:08
Friday, 28 March 2014 14:22
Sunday, 08 December 2013 19:39
Wednesday, 13 November 2013 12:27
Friday, 22 November 2013 05:00
Thursday, 14 November 2013 05:45
Wednesday, 24 September 2014 21:50