BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MASAR:Madaxweynihii La Afgambiyay Ee Masar Maxamed Mursi Oo Maxkamad Lasoo Tagay Iyo Xabsi Ka Baxsasho Lagu Oogay (VIDEO)

mursimaxkmd

28-01-2014 (BNN) Madaxweynihii La Afgambiyay Ee Masar Maxamed Mursi Oo Maxkamad Lasoo Tagay Iyo Xabsi Ka Baxsasho Lagu Oogay (VIDEO)

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 05 March 2014 11:42
Sunday, 19 January 2014 20:45
Sunday, 22 September 2013 12:54
Saturday, 05 April 2014 16:33
Thursday, 17 October 2013 02:37
Monday, 14 October 2013 16:52
Sunday, 16 February 2014 21:31
Thursday, 08 May 2014 16:26
Sunday, 23 February 2014 10:19
Saturday, 07 September 2013 00:51