BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MASAR:Madaxweynihii La Afgambiyay Ee Masar Maxamed Mursi Oo Maxkamad Lasoo Tagay Iyo Xabsi Ka Baxsasho Lagu Oogay (VIDEO)

mursimaxkmd

28-01-2014 (BNN) Madaxweynihii La Afgambiyay Ee Masar Maxamed Mursi Oo Maxkamad Lasoo Tagay Iyo Xabsi Ka Baxsasho Lagu Oogay (VIDEO)

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 29 September 2013 07:56
Monday, 05 August 2013 20:00
Wednesday, 12 February 2014 10:08
Monday, 02 December 2013 13:21
Saturday, 08 February 2014 11:12
Monday, 15 September 2014 14:04
Monday, 19 May 2014 18:05
Wednesday, 13 November 2013 09:03
Friday, 29 November 2013 16:41
Friday, 26 September 2014 18:18