BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

PUNTLAND:Madaxweynaha Maamul Goboleedka Puntland Dr Cabdi Wali Gaas Oo Ku Dhawaaqay Golaha Wasiirada Maamulkiisa AKHRISO LIISKA

magacyada128-01-2014 (BNN) Madaxweynaha Maamul Goboleedka Puntland Dr Cabdi Wali Gaas Oo Ku Dhawaaqay Golaha Wasiirada Maamulkiisa AKHRISO MAGACYADA XUBNAHA CUSUB

 magacyada1

magacyada2_1magacyada3

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 03 March 2014 05:38
Monday, 07 April 2014 15:45
Wednesday, 25 December 2013 16:26
Wednesday, 27 November 2013 00:05
Monday, 02 September 2013 05:55
Monday, 11 November 2013 21:50
Friday, 13 December 2013 19:20
Tuesday, 08 October 2013 01:01
Sunday, 20 October 2013 07:53
Friday, 11 April 2014 19:16