BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

PUNTLAND:Madaxweynaha Maamul Goboleedka Puntland Dr Cabdi Wali Gaas Oo Ku Dhawaaqay Golaha Wasiirada Maamulkiisa AKHRISO LIISKA

magacyada128-01-2014 (BNN) Madaxweynaha Maamul Goboleedka Puntland Dr Cabdi Wali Gaas Oo Ku Dhawaaqay Golaha Wasiirada Maamulkiisa AKHRISO MAGACYADA XUBNAHA CUSUB

 magacyada1

magacyada2_1magacyada3

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 21 January 2014 01:00
Thursday, 26 June 2014 16:23
Sunday, 16 March 2014 11:22
Saturday, 15 March 2014 12:48
Thursday, 22 August 2013 19:36
Sunday, 23 February 2014 12:13
Tuesday, 22 October 2013 12:08
Friday, 12 September 2014 15:19
Saturday, 26 April 2014 11:24
Saturday, 28 June 2014 12:25