BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

PUNTLAND:Madaxweynaha Maamul Goboleedka Puntland Dr Cabdi Wali Gaas Oo Ku Dhawaaqay Golaha Wasiirada Maamulkiisa AKHRISO LIISKA

magacyada128-01-2014 (BNN) Madaxweynaha Maamul Goboleedka Puntland Dr Cabdi Wali Gaas Oo Ku Dhawaaqay Golaha Wasiirada Maamulkiisa AKHRISO MAGACYADA XUBNAHA CUSUB

 magacyada1

magacyada2_1magacyada3

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 26 August 2013 15:27
Thursday, 17 April 2014 04:14
Friday, 18 April 2014 03:55
Saturday, 13 September 2014 11:48
Thursday, 17 July 2014 20:18
Tuesday, 03 September 2013 09:26
Monday, 24 February 2014 18:45
Saturday, 08 March 2014 12:43
Sunday, 06 October 2013 20:23
Monday, 29 September 2014 06:56