BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

PUNTLAND:Madaxweynaha Maamul Goboleedka Puntland Dr Cabdi Wali Gaas Oo Ku Dhawaaqay Golaha Wasiirada Maamulkiisa AKHRISO LIISKA

magacyada128-01-2014 (BNN) Madaxweynaha Maamul Goboleedka Puntland Dr Cabdi Wali Gaas Oo Ku Dhawaaqay Golaha Wasiirada Maamulkiisa AKHRISO MAGACYADA XUBNAHA CUSUB

 magacyada1

magacyada2_1magacyada3

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 08 February 2014 12:01
Tuesday, 08 July 2014 21:26
Monday, 05 August 2013 19:41
Friday, 25 July 2014 18:01
Tuesday, 06 May 2014 14:17
Tuesday, 03 December 2013 21:28
Tuesday, 17 September 2013 22:15
Thursday, 24 April 2014 05:54
Thursday, 15 August 2013 20:10
Saturday, 21 September 2013 00:58