BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

ADDISBABA:Madaxweynaha Somaliya Xasan Sheekh Oo Gaadhay Magaalada Addisababa Iyo Shir Ka Furmaya Halkaasi (SAWIRO)

xasan-sheekh-diyaarad28-01-2014 (BNN) Madaxweynaha Somaliya Xasan Sheekh ayaa gaadhay caasimada Itoobiya,Waxaana uu berri ka qaybgalayaa shirka madaxda wadamada Afrika oo ka furmaya Addisbaba.Madaxweynaha ayaa waxaa safarkiisa ku wahelinaya Xoghayaha xafiiska Madaxtooyada,Lataliyaha ahna Afhayeenka xukuumada Iyo Wasiirka Arimaha dibada oo ku sii sugnaa Caasimada Itoobiya (SAWIRO)

Boramanews Office

Isha ku hay BNN

xasan-sheekh-diyaarad

xasan-sheekh-diyaarad-3xasan-sheekh-diyaarad-1

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 26 September 2014 18:18
Saturday, 30 August 2014 20:40
Tuesday, 09 September 2014 19:14
Wednesday, 29 January 2014 10:58
Friday, 02 May 2014 16:31
Thursday, 24 October 2013 11:24
Tuesday, 14 January 2014 14:23
Tuesday, 28 January 2014 00:29
Monday, 03 February 2014 22:40
Tuesday, 11 March 2014 11:16