BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

ADDISBABA:Madaxweynaha Somaliya Xasan Sheekh Oo Gaadhay Magaalada Addisababa Iyo Shir Ka Furmaya Halkaasi (SAWIRO)

xasan-sheekh-diyaarad28-01-2014 (BNN) Madaxweynaha Somaliya Xasan Sheekh ayaa gaadhay caasimada Itoobiya,Waxaana uu berri ka qaybgalayaa shirka madaxda wadamada Afrika oo ka furmaya Addisbaba.Madaxweynaha ayaa waxaa safarkiisa ku wahelinaya Xoghayaha xafiiska Madaxtooyada,Lataliyaha ahna Afhayeenka xukuumada Iyo Wasiirka Arimaha dibada oo ku sii sugnaa Caasimada Itoobiya (SAWIRO)

Boramanews Office

Isha ku hay BNN

xasan-sheekh-diyaarad

xasan-sheekh-diyaarad-3xasan-sheekh-diyaarad-1

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 02 June 2014 13:03
Wednesday, 05 March 2014 01:00
Sunday, 21 September 2014 08:49
Monday, 28 October 2013 18:11
Thursday, 22 May 2014 03:59
Wednesday, 04 September 2013 02:22
Thursday, 31 October 2013 19:03
Tuesday, 25 February 2014 15:16
Friday, 09 August 2013 19:46
Sunday, 08 September 2013 16:38