BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

ADDISBABA:Madaxweynaha Somaliya Xasan Sheekh Oo Gaadhay Magaalada Addisababa Iyo Shir Ka Furmaya Halkaasi (SAWIRO)

xasan-sheekh-diyaarad28-01-2014 (BNN) Madaxweynaha Somaliya Xasan Sheekh ayaa gaadhay caasimada Itoobiya,Waxaana uu berri ka qaybgalayaa shirka madaxda wadamada Afrika oo ka furmaya Addisbaba.Madaxweynaha ayaa waxaa safarkiisa ku wahelinaya Xoghayaha xafiiska Madaxtooyada,Lataliyaha ahna Afhayeenka xukuumada Iyo Wasiirka Arimaha dibada oo ku sii sugnaa Caasimada Itoobiya (SAWIRO)

Boramanews Office

Isha ku hay BNN

xasan-sheekh-diyaarad

xasan-sheekh-diyaarad-3xasan-sheekh-diyaarad-1

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 22 September 2013 12:57
Thursday, 31 July 2014 15:32
Thursday, 13 March 2014 15:49
Friday, 20 September 2013 19:29
Friday, 09 May 2014 13:37
Monday, 16 September 2013 20:13
Wednesday, 23 April 2014 17:19
Tuesday, 08 July 2014 10:54
Thursday, 10 April 2014 00:39
Monday, 25 August 2014 05:18