BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Wararkii Caawa Ka Baxay TVga UNIVERSAL Oo Xiiso Leh iyo Dhacdooyin ki Maanta Ee Guud Ahaan Dhulka Soomaalidu Degto +VIDEO

UniversalTV
28-01-2014 Muqdisho (Bnn)DAAWO Wararkii Caawa Ka Baxay TVga UNIVERSAL Oo Xiiso Leh iyo Dhacdooyin ki Maanta Ee Guud Ahaan Dhulka Soomaalidu Degto 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 18 February 2014 16:25
Monday, 10 February 2014 17:59
Wednesday, 21 August 2013 14:47
Tuesday, 31 December 2013 07:07
Friday, 08 November 2013 19:46
Monday, 04 November 2013 14:23
Tuesday, 01 October 2013 09:55
Monday, 16 December 2013 10:35
Thursday, 09 January 2014 22:00
Tuesday, 08 October 2013 04:35