BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Wararkii Caawa Ka Baxay TVga UNIVERSAL Oo Xiiso Leh iyo Dhacdooyin ki Maanta Ee Guud Ahaan Dhulka Soomaalidu Degto +VIDEO

UniversalTV
28-01-2014 Muqdisho (Bnn)DAAWO Wararkii Caawa Ka Baxay TVga UNIVERSAL Oo Xiiso Leh iyo Dhacdooyin ki Maanta Ee Guud Ahaan Dhulka Soomaalidu Degto 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 14 November 2013 06:21
Tuesday, 20 May 2014 03:38
Monday, 17 June 2013 19:49
Thursday, 27 February 2014 07:41
Friday, 17 January 2014 12:04
Saturday, 29 March 2014 07:54
Tuesday, 03 September 2013 18:33
Tuesday, 01 October 2013 12:55
Monday, 18 November 2013 05:56
Monday, 03 March 2014 21:52