BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Ciidanka Dawlada Soomaaliya Oo Gacanta Kusoo Dhigay Soona Bandhigay Iyo Gaadhi Amisom Leedahay Oo Jiidhay Qof Rayid Ah Kana Baxsaday Iyo Dirawalkii Waday +VIDEO

hootteee_333
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Ciidanka Dawlada Soomaaliya Oo Gacanta Kusoo Dhigay Soona Bandhigay Iyo Gaadhi Amisom Leedahay Oo Jiidhay Qof Rayid Ah Kana Baxsaday Iyo Dirawalkii Waday

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 04 April 2014 17:34
Tuesday, 01 April 2014 14:55
Monday, 17 February 2014 18:55
Saturday, 21 December 2013 03:29
Wednesday, 25 September 2013 23:30
Tuesday, 14 January 2014 16:05
Monday, 02 December 2013 16:05
Tuesday, 22 April 2014 09:04
Wednesday, 23 April 2014 11:47
Monday, 09 December 2013 14:55