BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Ciidanka Dawlada Soomaaliya Oo Gacanta Kusoo Dhigay Soona Bandhigay Iyo Gaadhi Amisom Leedahay Oo Jiidhay Qof Rayid Ah Kana Baxsaday Iyo Dirawalkii Waday +VIDEO

hootteee_333
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Ciidanka Dawlada Soomaaliya Oo Gacanta Kusoo Dhigay Soona Bandhigay Iyo Gaadhi Amisom Leedahay Oo Jiidhay Qof Rayid Ah Kana Baxsaday Iyo Dirawalkii Waday

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 11 October 2013 19:53
Sunday, 11 August 2013 19:09
Sunday, 08 September 2013 23:13
Friday, 17 January 2014 00:08
Thursday, 08 May 2014 07:00
Sunday, 16 February 2014 09:08
Friday, 31 January 2014 01:13
Sunday, 13 October 2013 18:26
Wednesday, 29 January 2014 13:45
Thursday, 01 August 2013 12:12