BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Ciidanka Dawlada Soomaaliya Oo Gacanta Kusoo Dhigay Soona Bandhigay Iyo Gaadhi Amisom Leedahay Oo Jiidhay Qof Rayid Ah Kana Baxsaday Iyo Dirawalkii Waday +VIDEO

hootteee_333
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Ciidanka Dawlada Soomaaliya Oo Gacanta Kusoo Dhigay Soona Bandhigay Iyo Gaadhi Amisom Leedahay Oo Jiidhay Qof Rayid Ah Kana Baxsaday Iyo Dirawalkii Waday

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 05 September 2013 21:44
Wednesday, 30 October 2013 15:27
Tuesday, 17 September 2013 07:50
Wednesday, 20 November 2013 05:39
Sunday, 18 August 2013 16:25
Sunday, 16 February 2014 09:20
Friday, 23 May 2014 10:45
Thursday, 10 April 2014 04:27
Saturday, 28 June 2014 14:11
Sunday, 02 March 2014 09:18