BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Ciidanka Dawlada Soomaaliya Oo Gacanta Kusoo Dhigay Soona Bandhigay Iyo Gaadhi Amisom Leedahay Oo Jiidhay Qof Rayid Ah Kana Baxsaday Iyo Dirawalkii Waday +VIDEO

hootteee_333
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Ciidanka Dawlada Soomaaliya Oo Gacanta Kusoo Dhigay Soona Bandhigay Iyo Gaadhi Amisom Leedahay Oo Jiidhay Qof Rayid Ah Kana Baxsaday Iyo Dirawalkii Waday

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 29 August 2014 19:18
Friday, 10 January 2014 17:23
Wednesday, 18 June 2014 10:09
Wednesday, 26 March 2014 21:35
Tuesday, 20 August 2013 20:50
Thursday, 30 January 2014 22:25
Saturday, 10 August 2013 17:26
Monday, 16 September 2013 09:35
Monday, 17 February 2014 16:07
Wednesday, 29 January 2014 12:24