BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Ciidanka Dawlada Soomaaliya Oo Gacanta Kusoo Dhigay Soona Bandhigay Iyo Gaadhi Amisom Leedahay Oo Jiidhay Qof Rayid Ah Kana Baxsaday Iyo Dirawalkii Waday +VIDEO

hootteee_333
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Ciidanka Dawlada Soomaaliya Oo Gacanta Kusoo Dhigay Soona Bandhigay Iyo Gaadhi Amisom Leedahay Oo Jiidhay Qof Rayid Ah Kana Baxsaday Iyo Dirawalkii Waday

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 02 April 2014 02:06
Thursday, 15 August 2013 21:57
Saturday, 11 January 2014 18:12
Tuesday, 15 July 2014 15:29
Monday, 14 July 2014 05:41
Friday, 09 August 2013 05:09
Wednesday, 02 October 2013 15:46
Sunday, 22 December 2013 23:37
Sunday, 10 November 2013 20:35
Saturday, 21 June 2014 23:30