DAAWO VIDEO: Xulka Soomaaliya Ee Noqday Horyaalkii U Horeeyay Qaarada Afrika Ee Ka Qeybgala Ciyaarta Xeegada Barafka Oo Xulka Dalka Japan La Ciyaaray : IYAAA SE BADIYAY!!

ruushka_oo_ka_badiyay
29-01-2014 Moskow (Bnn) DAAWO VIDEO: Xulka Soomaaliya Ee Noqday Horyaalkii U Horeeyay Qaarada Afrika Ee Ka Qeybgala Ciyaarta Xeegada Barafka Oo Xulka Dalka Japan La Ciyaaray : IYAAA SE BADIYAY!!

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 21 July 2014 16:47
Wednesday, 21 August 2013 19:10
Saturday, 01 February 2014 00:47
Saturday, 30 August 2014 08:38
Wednesday, 09 April 2014 16:46
Friday, 29 August 2014 09:21
Saturday, 23 November 2013 12:17
Wednesday, 30 April 2014 08:29
Wednesday, 23 April 2014 03:33
Saturday, 10 May 2014 07:24