BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Madaxweynaha Dawlad Goboleedka Soomaalida Itoobiya Oo Jilbooday Xaflad Balaadhan Oo Soo Dhaweyn Ah Oo Loo Sameeyay .. +VIDEO

madaxweyne_elle
29-01-2014 London (Bnn) DAAWO: Madaxweynaha Dawlad Goboleedka Soomaalida Itoobiya Oo Jilbooday Xaflad Balaadhan Oo Soo Dhaweyn Ah Oo Loo Sameeyay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 20 April 2014 15:44
Tuesday, 19 November 2013 06:58
Wednesday, 02 July 2014 10:24
Sunday, 12 January 2014 17:39
Wednesday, 07 May 2014 17:52
Thursday, 26 December 2013 16:06
Monday, 01 September 2014 16:41
Saturday, 19 July 2014 16:22
Wednesday, 05 February 2014 11:13
Thursday, 13 February 2014 07:55