BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Madaxweynaha Dawlad Goboleedka Soomaalida Itoobiya Oo Jilbooday Xaflad Balaadhan Oo Soo Dhaweyn Ah Oo Loo Sameeyay .. +VIDEO

madaxweyne_elle
29-01-2014 London (Bnn) DAAWO: Madaxweynaha Dawlad Goboleedka Soomaalida Itoobiya Oo Jilbooday Xaflad Balaadhan Oo Soo Dhaweyn Ah Oo Loo Sameeyay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 07 June 2014 15:41
Friday, 31 January 2014 22:36
Wednesday, 18 June 2014 11:57
Friday, 01 August 2014 13:51
Thursday, 07 November 2013 17:24
Tuesday, 13 August 2013 23:28
Friday, 04 April 2014 14:10
Wednesday, 28 August 2013 14:31
Monday, 28 July 2014 13:11
Monday, 28 April 2014 04:27