BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Madaxweynaha Dawlad Goboleedka Soomaalida Itoobiya Oo Jilbooday Xaflad Balaadhan Oo Soo Dhaweyn Ah Oo Loo Sameeyay .. +VIDEO

madaxweyne_elle
29-01-2014 London (Bnn) DAAWO: Madaxweynaha Dawlad Goboleedka Soomaalida Itoobiya Oo Jilbooday Xaflad Balaadhan Oo Soo Dhaweyn Ah Oo Loo Sameeyay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 27 October 2013 19:26
Sunday, 20 April 2014 00:25
Thursday, 01 August 2013 12:58
Friday, 06 September 2013 15:17
Tuesday, 08 July 2014 22:03
Tuesday, 21 January 2014 22:45
Wednesday, 06 November 2013 15:36
Tuesday, 12 November 2013 23:14
Wednesday, 12 March 2014 20:38
Wednesday, 08 January 2014 02:05