BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Film Sheeko Gaaban Somali Bantu iyo Nolosha Cusub Ee Qurbaha iyo Dhaqanka Dalkii.. +VIDEO

ho43_3
29-01-2014 Washington (Bnn) DAAWO : Film Sheeko Gaaban Somali Bantu iyo Nolosha Cusub Ee Qurbaha iyo Dhaqanka Asal Ahaan Soomaalida

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 10 April 2014 22:22
Tuesday, 20 August 2013 20:52
Thursday, 27 March 2014 15:57
Saturday, 21 December 2013 05:26
Thursday, 12 June 2014 01:41
Friday, 15 November 2013 13:44
Sunday, 20 April 2014 16:04
Sunday, 01 June 2014 04:59
Monday, 30 December 2013 21:26
Sunday, 15 December 2013 05:56