BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Film Sheeko Gaaban Somali Bantu iyo Nolosha Cusub Ee Qurbaha iyo Dhaqanka Dalkii.. +VIDEO

ho43_3
29-01-2014 Washington (Bnn) DAAWO : Film Sheeko Gaaban Somali Bantu iyo Nolosha Cusub Ee Qurbaha iyo Dhaqanka Asal Ahaan Soomaalida

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 30 September 2013 18:16
Sunday, 02 March 2014 02:52
Sunday, 16 February 2014 16:24
Sunday, 06 April 2014 17:49
Saturday, 22 February 2014 09:58
Wednesday, 05 March 2014 11:05
Thursday, 10 October 2013 16:58
Tuesday, 25 February 2014 22:33
Thursday, 20 March 2014 09:16
Monday, 28 October 2013 16:58