BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Film Sheeko Gaaban Somali Bantu iyo Nolosha Cusub Ee Qurbaha iyo Dhaqanka Dalkii.. +VIDEO

ho43_3
29-01-2014 Washington (Bnn) DAAWO : Film Sheeko Gaaban Somali Bantu iyo Nolosha Cusub Ee Qurbaha iyo Dhaqanka Asal Ahaan Soomaalida

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 24 May 2014 13:01
Sunday, 08 September 2013 19:05
Saturday, 10 August 2013 23:31
Wednesday, 02 October 2013 10:49
Wednesday, 18 September 2013 16:44
Monday, 06 January 2014 23:50
Saturday, 03 May 2014 02:52
Wednesday, 12 March 2014 08:16
Friday, 13 June 2014 14:24
Friday, 28 March 2014 12:56