BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Film Sheeko Gaaban Somali Bantu iyo Nolosha Cusub Ee Qurbaha iyo Dhaqanka Dalkii.. +VIDEO

ho43_3
29-01-2014 Washington (Bnn) DAAWO : Film Sheeko Gaaban Somali Bantu iyo Nolosha Cusub Ee Qurbaha iyo Dhaqanka Asal Ahaan Soomaalida

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 24 January 2014 04:44
Monday, 09 December 2013 15:23
Thursday, 14 November 2013 06:21
Wednesday, 05 March 2014 10:44
Friday, 02 August 2013 07:02
Saturday, 09 November 2013 20:45
Tuesday, 18 March 2014 15:50
Sunday, 08 December 2013 20:42
Monday, 16 December 2013 12:24
Thursday, 21 November 2013 15:32