BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Sheeko Gaaban AW Daango Iyo Sangub : Qisadii Kala Qabsatay Awdango iyo Wiilkiisa Oo Gaadhay Heer Loo Kala Turjumo .. +VIDEO

sangub_iyo_dangoo
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO Sheeko Gaaban AW Daango Iyo Sangub : Qisadii Kala Qabsatay Awdango iyo Wiilkiisa Oo Gaadhay Heer Loo Kala Turjumo

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 16 October 2014 16:43
Monday, 13 October 2014 15:21
Sunday, 04 August 2013 09:03
Thursday, 09 October 2014 08:24
Monday, 05 August 2013 16:32
Monday, 23 June 2014 07:32
Friday, 10 January 2014 15:49
Saturday, 08 March 2014 22:59
Sunday, 16 March 2014 10:33
Sunday, 15 June 2014 07:13