BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Sheeko Gaaban AW Daango Iyo Sangub : Qisadii Kala Qabsatay Awdango iyo Wiilkiisa Oo Gaadhay Heer Loo Kala Turjumo .. +VIDEO

sangub_iyo_dangoo
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO Sheeko Gaaban AW Daango Iyo Sangub : Qisadii Kala Qabsatay Awdango iyo Wiilkiisa Oo Gaadhay Heer Loo Kala Turjumo

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 16 July 2014 11:28
Wednesday, 30 October 2013 12:25
Monday, 30 December 2013 12:46
Tuesday, 04 March 2014 20:04
Wednesday, 09 October 2013 15:53
Saturday, 17 May 2014 19:21
Sunday, 29 September 2013 18:26
Tuesday, 26 November 2013 08:12
Sunday, 22 June 2014 12:15
Thursday, 05 December 2013 22:35