BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Sheeko Gaaban AW Daango Iyo Sangub : Qisadii Kala Qabsatay Awdango iyo Wiilkiisa Oo Gaadhay Heer Loo Kala Turjumo .. +VIDEO

sangub_iyo_dangoo
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO Sheeko Gaaban AW Daango Iyo Sangub : Qisadii Kala Qabsatay Awdango iyo Wiilkiisa Oo Gaadhay Heer Loo Kala Turjumo

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 07 October 2013 14:19
Saturday, 05 April 2014 04:03
Thursday, 20 February 2014 10:00
Tuesday, 12 November 2013 22:58
Tuesday, 14 January 2014 04:54
Monday, 17 March 2014 22:15
Saturday, 09 November 2013 07:26
Monday, 16 September 2013 21:55
Friday, 02 May 2014 14:50
Friday, 06 September 2013 21:35