BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Sheeko Gaaban AW Daango Iyo Sangub : Qisadii Kala Qabsatay Awdango iyo Wiilkiisa Oo Gaadhay Heer Loo Kala Turjumo .. +VIDEO

sangub_iyo_dangoo
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO Sheeko Gaaban AW Daango Iyo Sangub : Qisadii Kala Qabsatay Awdango iyo Wiilkiisa Oo Gaadhay Heer Loo Kala Turjumo

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 03 April 2014 13:17
Friday, 02 August 2013 06:48
Sunday, 04 August 2013 13:06
Friday, 06 September 2013 00:01
Sunday, 09 March 2014 09:25
Tuesday, 14 January 2014 19:32
Monday, 12 August 2013 01:00
Saturday, 29 March 2014 15:32
Sunday, 23 March 2014 15:40
Saturday, 12 October 2013 00:04