BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Sheeko Gaaban AW Daango Iyo Sangub : Qisadii Kala Qabsatay Awdango iyo Wiilkiisa Oo Gaadhay Heer Loo Kala Turjumo .. +VIDEO

sangub_iyo_dangoo
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO Sheeko Gaaban AW Daango Iyo Sangub : Qisadii Kala Qabsatay Awdango iyo Wiilkiisa Oo Gaadhay Heer Loo Kala Turjumo

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 13 September 2013 13:02
Tuesday, 23 September 2014 06:58
Wednesday, 12 February 2014 09:05
Sunday, 21 September 2014 10:08
Tuesday, 26 November 2013 19:00
Tuesday, 17 September 2013 15:42
Sunday, 18 August 2013 13:37
Monday, 01 September 2014 08:20
Sunday, 08 December 2013 12:21
Wednesday, 25 September 2013 17:07