BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Siyaasiga Boobe Yuusuf Ducaale Oo Ka Hadlay Qodobka 9aad Ee Shirkii Turkiga Kasoo Baxay Iyo Waliba Isbadalka Shirgudoonka Barlamanka

 BOOBE

29-01-2014 (BNN) Siyaasiga Boobe Yuusuf Ducaale Oo Ka Hadlay Qodobka 9aad Ee Shirkii Turkiga Kasoo Baxay Iyo Waliba Isbadalka Shirgudoonka Barlamanka


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 23 April 2014 03:33
Wednesday, 11 September 2013 01:07
Monday, 05 August 2013 02:29
Saturday, 19 April 2014 14:27
Saturday, 17 May 2014 22:51
Saturday, 18 January 2014 00:29
Monday, 02 December 2013 17:58
Sunday, 15 December 2013 05:11
Monday, 06 January 2014 16:48
Wednesday, 28 May 2014 15:25